1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (90 soczewek)

255.99zł
97% rekomendacji
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 24.3. Wybierz parametry
Bezpłatna dostawa tego produktu
255.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Jednodniowe soczewki toryczne 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism

Johnson & Johnson wprowadził jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem w ofercie soczewek 1 Day Acuvue Moist . Soczewki te posiadają innowacyjną strukturę, a przy ich produkcji wykorzystano nowoczesną technologię LACREON Technology™, która oferuje najszerszy zakres parametrów na rynku jednodniowych torycznych soczewek kontaktowych. Według producenta soczewki te sprawdzają się w 95% już przy pierwszym dopasowaniu.

LACREON Technology ™

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism są wyprodukowane za pomocą technologii LACREON™, która wykorzystuje mocno nawilżoną substancję wewnątrz soczewki przypominającą naturalne łzy, co pozwala na utrzymanie odpowiedniego nawilżenia oka przez cały dzień.

Technologia ASD

Wyjątkowy system czterostrefowej stabilizacji wykorzystuje naturalne ciśnienie w powiekach, tak aby soczewka nie przesuwała się nawet podczas mrugania. Dzięki temu użytkownik widzi wyraźnie przez cały dzień. Rozwiązanie to również ułatwia zakładanie soczewki, która natychmiast dopasowuje się do oka.
1 Day Acuvue Moist for Astigmatism zapewniają wysoki komfort noszenia, ochronę oka przed promieniowaniem UV-A i UV-B i są doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników soczewek torycznych. Producent informuje, że soczewki te blokują ok. 98% promieniowania UV-B i 85% promieniowania UV-A.

Oznaczenie na soczewkach „inside out mark” pomoże Ci sprawdzić czy soczewki są zakładane odpowiednią stroną. Najłatwiej zobaczyć oznaczenie patrząc na soczewkę z boku.

Soczewki są dostępne również w opakowaniu 30 sztuk

Właściwości - 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (90 soczewek)

Producent: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.50
Wielkość opakowania: 90 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Nazwa produktu: 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 23,7 Dk/t
Zawartość wody: 58%
Materiał soczewki: Etafilcon A
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -9.00 do +4.00
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

97%
84 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?
Nataliia

Dzien dobry, jestem zaciekawiona w soczewkach 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, ale potrzebuje BC 8,8 oraz DIA 14,4. Czy sa soczewki z tymi parametrami? Dziekuje

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Natalio, soczewki "1 Day Acuvue Moist for Astigmatism" są dostępne tylko o parametrach BC 8.5 oraz DIA 14.50

Marta

Soczewki acuvue moist daily for astigmatism johnsona to są moje ulubione soczewki kontaktowe, noszę już parę lat i nigdy nie miałam problemów.

Kasia

Witam, prosze o pomoc jak dobrać soczewki. Na recepcie mam podane parametry cylindra i osi dla na oko lewe i oko prawe. Próbuję wybrać sobie soczewki, ale nie mam podanych mocy. Jak mam zamówić takie szkła bez dioptrii i które? u Państwa w sklepie jest jeszcze do wyboru moc szkieł, a u mnie nie ma takiej informacji na recpcie. Dziękuję.

Odpowiedź info@alensa.pl

Szanowna Pani Katarzyno, Dziękujemy za zapytanie. Zgodnie z tym co Pani pisze, potrzebuje Pani soczewek z cylindrem, czyli soczewek torycznych. Zgadza się, takie soczewki mogą występować bez mocy dioptrycznej. Zapraszamy do wypróbowania soczewek TopVue Air for Astigmatism, które mamy we wersji z cylindrem i osią, ale bez mocy korekcyjnej. Jeżeli lekarz nie przepisał Pani mocy, wobec tego proszę zaznaczyć opcję 0.00 przy opcji moc. Oto soczewki, które może Pani wypróbować:

http://www.alensa.pl/…m-6-soczewek

Na te soczewki mamy ofertę zwrotu pieniedzy jeżeli okaże się, że coś Pani nie odpowiada. Tutaj znajdzie Pani szczegóły: http://www.alensa.pl/…eniedzy.html