Acuvue Advance PLUS (6 soczewek) + płyn Gelone 360 ml

92.98zł
80%
W magazynie
Product detail: Show parameters
płyn do czyszczenia
Acuvue Advance PLUS (6 soczewek)
płyn do czyszczenia

1 szt. Niedostępne

płyn do czyszczenia
Płyn Gelone 360 ml
płyn do czyszczenia

wtorek 16.7.

puste

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni
92.98zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Soczewki Acuvue Advance PLUS + płyn Gelone 360 ml

Oszczędzaj wybierając nasz pakiet soczewek z płynem!

Firma Johnson & Johnson wprowadziła na rynek nowe soczewki kontaktowe Acuvue Advance PLUS. W porównianiu z pierwotną wersją soczewek Acuvue Advance – Acuvue Advance PLUS charakteryzują się wyższą odpornością na osad. Według producenta, nagromadzenie osadu jest aż dziesięciokrotnie niższe niż we wcześniejszych soczewkach Acuvue Advance.

Acuvue Advance PLUS zapewniają lepszą jakość widzenia, a ich współczynnik tarcia jest prawie dwa razy niższy w porównaniu z poprzednimi soczewkami Acuvue Advance. Ponadto roztwór, w którym soczewki są umieszczone, naśladują naturalny film łzowy.

Acuvue Advance PLUS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Są one delikatnie zabarwione co ułatwia ich zakładanie odpowiednią stroną. W przypadku przejścia z Acuvue Advance na nowe Acuvue Advance Plus nie jest wymagana konsultacja u specjalisty.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych Gelone

Formuła płynu Gelone jest unikalna ze względu na zawartość nawilżającego hialuronianu sodu. Substancja ta jest naturalna dla organizmu ludzkiego, znajduje się m.in. w stawach, szkliwie oka czy w tkance skórnej.

Formuła Gelone jest bardzo delikatna dla oczu, głównie za sprawą doskonałego nawilżenia jakie daje płyn. Dzięki temu zwiększa się komfort noszenia soczewek kontaktowych.

Płyn pielęgnacyjny Gelone nadaje się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych wliczając w to soczewki hydrożelowe oraz soczewki kolorowe.

Opinie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top