Acuvue Advance PLUS (6 soczewek) + płyn Laim-Care 400ml

100.98zł
80%
W magazynie
Product detail: Show parameters
płyn do czyszczenia
Acuvue Advance PLUS (6 soczewek)
płyn do czyszczenia

1 szt. Niedostępne

płyn do czyszczenia
Płyn LAIM-CARE 400 ml
płyn do czyszczenia

wtorek 16.7.

puste

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
100.98zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Soczewki Acuvue Advance PLUS + płyn Laim-Care 400ml

Oszczędzaj wybierając zestaw soczewek razem z płynem!

Firma Johnson & Johnson wprowadziła na rynek nowe soczewki kontaktowe Acuvue Advance PLUS. W porównianiu z pierwotną wersją soczewek Acuvue Advance – Acuvue Advance PLUS charakteryzują się wyższą odpornością na osad. Według producenta, nagromadzenie osadu jest aż dziesięciokrotnie niższe niż we wcześniejszych soczewkach Acuvue Advance.

Acuvue Advance PLUS zapewniają lepszą jakość widzenia, a ich współczynnik tarcia jest prawie dwa razy niższy w porównaniu z poprzednimi soczewkami Acuvue Advance. Ponadto roztwór, w którym soczewki są umieszczone, naśladują naturalny film łzowy.

Acuvue Advance PLUS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Są one delikatnie zabarwione co ułatwia ich zakładanie odpowiednią stroną. W przypadku przejścia z Acuvue Advance na nowe Acuvue Advance Plus nie jest wymagana konsultacja u specjalisty.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych LAIM-CARE

Płyn do soczewek LAIM-CARE to nowe, innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników soczewek. W skład tego płynu wchodzi bardzo wydajna substancja nawilżająca – kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w organizmie ludzkim substancja nawilżająca, dzięki czmu nie wywołuje żadnych podrażnień u osób o wrażliwych oczach. Obecnie to jeden z najpopularni­ejszych produktów na rynku, rekomendowany przez ekspertów. Poza tym zastosowanie hialuronianu sodu w płynie pielęgnacyjnym pomaga utrzymać wysokie nawilżenie soczewek, dzięki czemu są one wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Wysoka jakość płynu do soczewek LAIM-CARE wiąże się również z tym, że kwas hialuronowy pomaga stymulować regenerację komórek i ma działanie antybakteryjne. Płyn LAIM-CARE to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również dla soczewek hydrożelowo-silikonowych i kolorowych soczewek kontaktowych.

Płyn LAIM-CARE jest jednym z płynów, którego stosowanie do czyszczenia soczewek nie wymaga ich pocierania. Jednakże zalecamy pocieranie soczewek między palcami podczas czyszczenia, które zwiększa wydajność czyszczenia wszystkich płynów pielęgnacyjnych z wyjątkiem płynów na bazie nadtlenku wodoru. Do płynu dołączony jest antybakteryjny pojemniczek z jonami srebra, które zwiększają jego właściwości anytbakteryjne. Płynu LAIM-CARE można również używać z pojemnikami na soczewki bez jonów srebra. Pojemniczek powinien być regularnie wymieniany ze względów higienicznych, co najmniej raz na trzy miesiące.

Płyn Laim-Care musi zostać zużyty w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Opinie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna
Top