Acuvue Oasys for Astigmatism (6 soczewek)

93.49zł
94% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 26.10. Stock day info: Tomorrow 26. października Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
13.49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
93.49zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki kontaktowe na astygmatyzm Acuvue Oasys for Astigmatism

Dwutygodniowe toryczne soczewki kontaktowe Acuvue Oasys for Astigmatism to nowe soczewki producenta Johnson & Johnson .

Acuvue Oasys for Astigmatism mają wysoką przepuszczalność tlenu i świetnie stabilizują się na oku. Podobnie jak ich wersja sferyczna Acuvue Oasys, Acuvue Oasys for Astigmatism wykonane są z materiału przepuszczającego tlen SENOFILCON B o 38% zawartosci wody.

Ochrona UV-A i UV-B

Acuvue Oasys for Astigmatism są wyposażone w filtr UV, który blokuje promieniowanie UV-A i UV-B, chronią wzrok i są wygodne w użytkowaniu. Ponadto, soczewki te wyposażone są w technologię HYDRACLEAR, która utrzymuje soczewkę nawilżoną przez długi czas.

Właściwości
Producent: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.60
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 129 Dk/t
Harmonogram wymiany: 14 dni
Zawartość wody: 38%
Nazwa produktu: Acuvue Oasys for Astigmatism
Moc cylindra: od -0.75 do -2.75
Przedział mocy: od -9.00 do +6.00
Materiał soczewki: Senofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Filtr UV: Tak
Alternatywny
produkt
Bestseller

TopVue Premium for Astigmatism (6 soczewek)

W magazynie
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Wysoka zawartość wody
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Cena: 78.59zł
Alternatywny
produkt
Proponowane zestawy

Opinie

94%
48 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (31)

Czy masz jakieś pytanie?

Piotr

Czy mogę zamienić soczewki jedno dniowe (iVear) na Dwutygodniowe (acuvue), jeżeli obie mają te same parametry?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zmianę najlepiej jest skonsultować ze specjalistą.

Weronika

Dzień dobry, czy posiadają Państwo Soczeweki: -2,5 cyl -0,75 bc 8.7, Dia 14.5, 30• -4.25 cyl -0.75, bc 8.7, dia 14.5, 140• Niestety nie mogę zmienić przy wyborze bc na nic innego niż 8.6; dlatego zastanawiam sie czy produkują Państwo inne soczewki niż z bc 8.6. Jeżeli nie posiadają państwo soczewek z bc 8.7, to mam pytanie czy mogłabym nosić zamiennie bc 8.6 Pozdrawiam

Odpowiedź

info@alensa.pl

Krzywa bazowa (BC) oznacza krzywiznę soczewki lub dopasowanie soczewki do gałki ocznej. Niższa krzywa bazowa (BC), np. 8.40 oznacza, że soczewka jest bardziej zakrzywiona. Wyższa krzywa bazowa, np. 8.70 oznacza bardziej płaską soczewkę. Diametr (DIA) oznacza szerokość soczewki i jest wyrażony w milimetrach, zazwyczaj między 13 a 15 mm. Niewielka różnica (0.1 lub 0.2 mm) prawdopodobnie nie będzie miała wpływu na jakość widzenia. Ale noszenie soczewek ze znacząco różnymi BC lub DIA niż te na recepcie mogą doprowadzić do dyskomfortu i zaburzeń widzenia. Soczewki o takich parametrach to np. Air Optix lub Biofinity Toric.

Maciej

Dzień dobry. Czy mogę te soczewki stosować jako zamiennik dla CLARITI XR TORIC (BC:8,7 DIA: 14,4)?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism nie są zamiennikiem CLARITI XR TORIC. Mogą byc stosowane po zaleceniu lekarza lub specjalisty.

Weronika

Witam . Dostałam od okulisty karteczkę z napisem OP plan/-2.25/ 170 są to soczewki toryczne jak dopasować żeby były dobre . Pozdrawiam

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zamówienia należy dokonać na soczewki: Moc: 0.00 Cylinder: -2.25 Oś: 170

Natalia

Co może być powodem nieostrego widzenia w soczewkach? Mam z tym problem, początkowo widzę wyraźnie, a po chwili obraz zaczyna się rozmazywać. Czy to możliwe by jakaś wada nie nadawała się do soczewek?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Powodem zazwyczaj jest soczewka nieprawidłowo dopasowana do oka marką lub parametrami.

Jeśli soczewka kontaktowa została umieszczona na oku we właściwy sposób nie powinno odczuwać się dyskomfortu, a pole widzenia powinno być pełne i przejrzyste.

W przypadku trwałego dyskomfortu, należy skonsultować się ze swoim specjalistą.

Dorota Mazur

Witam! Kiedyś pewna Pani w optyku mi powiedziała że są to soczewki 2-tygodniowe, ale spokojnie mogę je nosić cały miesiąc. W trzecim tyg soczewki jeszcze są ok, ale w czwartym już czuć mały dyskomfort. Moje pytanie brzmi czy nie zaszkodzę sobie jakoś gdy dalej będę nosiła te soczewki czaly miesiąc?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki powinny być noszone zgodnie z zaleceniami producenta tj. 14 dni od momentu otwarcia blistra.

Joanna

Bardzo polecam te soczewki. Najlepsze jakie do tej pory miałam i pewnie nie będę już szukać innych. Bardzo szybko się dopasowują, dosłownie po chwili od nałożenia - niestety w przypadku innych soczewek tak nie było. Zero zamgleń, uwierania, drapania. Noszę czasem dłużej niż 12h dziennie i nawet w ostatnich dniach noszenia komfort jest praktycznie taki sam.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

yevhenia semenova

Dzień dobry. Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism mają na samej soczewce paski, 2 kreski na soczewce. Czy jest jakaś różnica jak zakładać soczewki możliwie że te kreski muszą wyjątkowo leżeć ? Dziękuję

Odpowiedź

info@alensa.pl

Kreski na soczewkach torycznych są dla specjalisty, który sprawdza rotacje i w przypadku odchyleń zmienia odpowiednio oś cylindra. Soczewki należy zakładać normalnie.

Anastazja

Czy są to soczewki 'starszego' czy 'nowszego' typu? Pod niekórymi produktami jest dopisek że są to np. starszej generacji soczewki. Na czym polega różnica między starszym typem, a nowszym? Czym wyróżniają się nowsze typy?

Odpowiedź

info@alensa.pl

W nowszych typach soczewek są zastosowane nowe technologie. Co tyczy się soczewek starszego typu ich formula produkcji się nie zmienia od kilku lat. Acuvue Oasys for Astigmatism są wyposażone w filtr UV, który blokuje promieniowanie UV-A i UV-B, chronią wzrok i są wygodne w użytkowaniu. Ponadto, soczewki te wyposażone są w technologię HYDRACLEAR, która utrzymuje soczewkę nawilżoną przez długi czas.

Marzena Dybowska

Proszę sprawdzić pocztę i potwierdzić, że otrzymali Państwo zapytanie, bo mi przychodzi raport, że nie dostarczono (wiadomość zakwalifikowana jako spam...)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Niestety nie otrzymaliśmy wiadomości e-mail z tego adresu.

Marzena Dybowska

Mam pytanie odnośnie do wyboru soczewek kontaktowych na oko z astygmatyzmem. 10 lat temu miałam dobrane soczewki kontaktowe Acuvue for Astigmatism na lewe oko o następujących parametrach: -2.00/-0.75/180 BD 8.6 DIA 14.5. Ostatnie badanie wzroku (rok temu) wykazało następującą wadę na lewym oku: -2.5/-0.5/170 Rozumiem, ze wada się pogłębiła, ale astygmatyzm zmalał. Nie widzę w Państwa ofercie soczewek Acuvue for astygmatism możliwości wyboru parametru cylindra -0.5. Czy mogę wybrać -0.75? Czy wtedy dostosować oś do 180 (jak w dawnych soczewkach) czy wybrać oś 170 (wykazaną w badaniu rok temu)?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zachęcam do przesłania recepty na adres: info@alensa.pl celem właściwej weryfikacji.

Adrian

Jak komuś przyjdą soczewki i będę powodować dyskomfort czy cokolwiek co będzie powodem do tego żeby ich nie nosić to można zapomnieć o zwrocie pieniędzy. Polecam sklep jest najlepszy jakieś głupie rtv czy inne media to normalnie sa do niczego ale ten polecam .

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Iwona Bieńkowska

Jedne z wielu soczewek które wypróbowałam mam satysfakcję z noszenie i polecam osobom które potrzebują czasem nosić bez przerwy(kilka dni lub 2tygodnie z ściąganiem na noc )soczewki oko nie wysycha i nie czuć ich.polecam nawet w warunkach klimatyzowanych.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Anna

zawsze nosiłam soczewki J&J BC 8.4 a teraz zmieniłam na soczewki z astygmatyzmem i nie ma BC 8.4 tylko macie 8.6 dlaczego ? J&J nie robi czy wy jako sklep nie posiadacie. Do tej pory kupowałam J&J Moist 8.5 ale to są jednodniowe i są słabe wolałabym wrócic do 2 tygodniowych. Pozdrawiam

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism są produkowane wyłącznie z krzywizna tj. BC 8.6. Niższa krzywa bazowa (BC), np. 8.40 oznacza, że soczewka jest bardziej zakrzywiona i będzie dobrze pasować do oka. Wyższa krzywa bazowa, np. 8.60 oznacza bardziej płaską soczewkę Warto pamiętać, że prawidłowe parametry soczewki kontaktowej powinien dobrać specjalista (optometrysta)­.Idealnie dopasowane soczewki, będą prawidłowo korygować wadę wzroku, a jednocześnie nie spowodują dyskomfortu.

Anonim

Witam czy są u Państwa dostepne soczewki próbne ewentualnie w opakowaniach po 1 lub 3 sztuki

Odpowiedź

info@alensa.pl

Alensa.pl jest sklepem detalicznym. Oznacza to, że zgodnie z prawem nie możemy oferować Państwu soczewek próbnych, jak i wymieniać pojedynczych soczewek. Pod tym linkiem: https://www.alensa.pl/…--3-soczewki znajdą Państwo wszystkie soczewki toryczne pakowane po 1 i 3 sztuki, jakie oferujemy w naszym sklepie.

Piotr

Czy te soczewki kontaktowe kwalifikują się do takich parametrów 0/-1.25 *180

Odpowiedź

info@alensa.pl

Istnieje możliwość zamówienia soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism o parametrach: Moc: 0.00 Cylinder: - 1.25 Oś: 180.

Anonim

Te soczewki to jest jedna parą na dwa tygodnie

Odpowiedź

info@alensa.pl

W opakowaniu znajduje się 6 sztuk, czyli 3 pary soczewek. Każdą z nich można nosić przez maksymalnie 14 dni.

Marlena

Witam, czy sa dostępne soczewki BC 8.6 DIA 15.5 D -2.75 CYL -.075 ?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Marleno, proszę o podanie jeszcze wartości OŚ.

WERONIKA MATUSZEWSKA

Witam chciałam zapytać o dostępność soczewek for astygmatyzm acuvue Oasis -1.5 -1.25 bc8.7 da 14.5 i -1.25 -0.75 bc8.7 da 14.5 czy jest możliwość zamówienia pozdrawiam czekam na info 796193245 weronika matuszewska oś 0.90

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Weroniko, soczewki o podanych parametrach są dostępne.

Gabriela

Witam. Mam pytanie w sprawie soczewek ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM. Czy posiadają Państwo na stanie soczewki w tych parametrach:Moc: - 5.00, cylinder: - 2.75, oś: 170 Moc: - 4.75, cylinder: - 2.75, oś: 10 czy niestety trzeba będzie je zamawiać?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki o tych parametrach są dostępne.

Martyna

Witam Mam pytanie czy są u Państwa te soczewki w wersji miesięcznej ?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Martyno, te soczewki są produkowane tylko w wersji "dwytygodniowej".

Michał

Fantastyczne soczewki! Najlepsze jakich używałem. Nie czuć ich na oku, niesamowicie komfortowe noszenie. Oko nie wysycha, jest mega nawilżone, po prostu czujesz, że oko oddycha:) polecam wszystkim!!!! 10/10

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Marzena

Jedne z niewielu soczewek z cylindrem -2.75 i chyba najlepsze. Szkoda, że tylko na dwa tygodnie, to jedyny minus.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

olka

Soczewki Acuvue Oasys toryczne są świetne. noszę już ponad rok i nie planuję ich zmieniać, są miękkie i nieodczwalne w oku, wygodne, Alensa w porządku, sprawdzona już przeze mnie.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Roland

W sklepie alensa kupiłem acuvue oasys for astigmatism najtaniej, nie znałem tego sklepu wcześniej, ale mają niskie ceny i fajną sprawną obsługę.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Norbert

soczewki kontaktowe acuvue oasys for astigmatism to dla mnie najlepsze soczewki johnson and johnson, bardzo dobrze się noszą a mnie właśnie najbaredziej odpowiadają soczewki dwutygodniowe.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Anonim

soczewki kontaktowe acuvue oasys hydraclear dwutygodniowe for astigmatism noszą się bardzo dobrze, jednodniowe soczewki mi nie odpowiadały bo za dużo mnie kosztowały.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Kamil

Dla mnie soczewki acuvue oasys for astigmatism dwutygodniowe z hydraclear plus to są najwygodniejsze i najlepsze soczewki. Miesięczne jak nosiłem to miałem pod koniec noszenia już problemy, szczypały io podrażaniały. soczewki dwutygodniowe u mnie się sprawdziły o wiele lepiej.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Wioletta

soczewki acuvue oasys for astigmatism dwutygodniowe to dla mnie najlepsze rozwiązanie. używam zawsze płynu pielęgnacyjnego na noc po czyszczeniu soczewek wkładam do pojemniczka i cąłe 2 tyg. soczewki są w bardzo dobrym stanie.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Jolanta

Polecam firmę alensa, znalazłam tu tanie soczewki acuvue oasys for astigmatism, które noszę już bardzo długo.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Milena

soczewki kontaktowe acuvue oasys for astigmatism miesięczne to dla mnie najlepsze rozwiązanie - oszczędne i skuteczne. Mają też filtr UV chroniący przed promieniowaniem i to też zdecydowało dlaczego je wybrałam. Wygodne w noszeniu i dobrze nawilżone, polecam.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!