Air Optix Aqua Multifocal (3 soczewki)

88.90zł
92% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 5.12. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 22.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
22.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
88.90zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Wieloogniskowe miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal

Producent Alcon wycofał z oferty Air Optix Aqua Multifocali wprowadził nową wersję Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. Jeśli stara wersja nie jest dostępna, wysyłamy nową wersję w tej samej cenie. Alcon zaleca przejście na nową wersję bez konsultacji ze specjalistą.

Air Optix Aqua Multifocal to miesięczne soczewki kontaktowe, które są przeznaczone do noszenia dziennego.

Nareszcie rozwiązanie problemów z prezbiopią!

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal zapewniają komfortowe noszenie i korekcję wady prezbiopii czyli tzw. starczowzroczności, która może dotyczyć każdego po ukończeniu 40-go roku życia.

Krystalicznie czysty obraz

Dzięki nowej technologii Precision Transition soczewki Air Optix Aqua Multifocal gwarantują wysoką jakość widzenia na różne odległości. Technologia ta opiera się o zmieniające się moce dioptryczne pośrodku soczewki i na jej krawędziach, co wywołuje reakcję mózgu polegającą na przystosowaniu się do korzystania z różnych dioptrycznych mocy w tym samym momencie.

Całodzienne nawilżenie

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są wzbogacone w system nawilżania AQUA, który zmniejsza tarcie, pomaga w zatrzymywaniu wody i zapewnia komfort noszenia soczewek.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Air Optix Aqua Multifocal posiadają pięciokrotnie większą przepuszczalność tlenu niż inne hydrożelowe soczewki kontaktowe i pozostałe silikonowo-hydrożelowe soczewki wieloogniskowe dostępne na rynku.

Właściwości - Air Optix Aqua Multifocal (3 soczewki)

Producent: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Dodana moc: +1.00, +2.00, +2.50
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 138 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

92%
24 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (9)

Czy masz jakieś pytanie?
Katarzyna

Czym różnią się soczewki multifocal air optix plus hydra glyde od air optic aqua?

Odpowiedź info@alensa.pl

Materiał soczewek kontaktowych Air Optix plus HydraGlyde Multifocal został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonały komfort noszenia przez 30 dni. Jest to możliwe dzięki technologii HydraGlyde® , która blokuje wodę w soczewce, dzięki czemu soczewki są przyjemnie wilgotne i wygodne przez cały czas. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób z wrażliwymi oczami lub zespołem suchego oka.

Kolejną zaletą tych miesięcznych soczewek multifokalnych jest Technologia SmartShield® . Tworzy ochronną osłonę nad powierzchnią soczewki, aby zapobiec osiadaniu brudu. Osady lub zanieczyszczenia są zatem mniej zdolne do zakłócania komfortu i trwałości tych soczewek.

Agata

Dramat. Pieniądze wyrzucone w błoto. Po raz pierwszy zawiodłam się na sklepie Alensa. Soczewki nie nadają się do niczego. Kompletnie nic w nich nie widać. Z bliska w ogóle! To nie są soczewki Multifocal i firma Alensa powinna wyjaśnić tę kwestie z producentem. Mam nadzieje ze ja również otrzymam jakieś wyjaśnienie - ?

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix Aqua Multifocal, to soczewki progresywne. Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Soczewki, które zostały przepisane przez lekarza oraz zostały wytestowane pod okiem specjalisty mogą być reklamowane zgodnie z zasadami opisanymi na stronie: https://www.alensa.pl/…gulamin.html#…

Karolina

Jaka jest różnica pomiędzy Aqua optix multifocal a Aqua optix plus multifocal?

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix plus HydraGlyde Multifocal posiadają m.in. większa przepuszczalność tlenu : https://www.alensa.pl/…l-3-soczewki

Teresa

Witam, często czyta się o tym,że przy soczewkach progresywnych trzeba uwzględnić oko dominujące. Jak to właściwie jest?

Odpowiedź info@alensa.pl

Sugerujemy konsultację ze specjalistą, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj soczewek będzie dla Pani odpowiedni.

Małgorzata

Od wielu lat noszę soczewki firmy Alcon. Lubię nosić soczewki AIR OPTIX ale nie lubię ich wyjmować na noc . Zawsze używałam NIGHT&DAY. Czy te można też nosić dzień i noc?

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Małgorzato, niestety te soczewki należy na noc wyjmować z oka.

anna

wysokiej jakości soczewki firmy Alcon. Wcześniej używałam sferycznych też AirOpix i równiez byłam bardzo zadowolona. Polecam

anna

wysokiej jakości soczewki firmy Alcon. Wcześniej używałam sferycznych też AirOpix i równiez byłam bardzo zadowolona. Polecam

lemur

air optix aqua to zdecydownie najlepsze soczewki progresywne. Używam od lat i polecam wszystkim znajomym.

Ewa

tutaj znalazłam najtańsze soczewki air optix aqua multifocal online. szukałam w innych sklepach internetowych nawet za granicą, ale zawsze koszty wysylki byly za wysokie.