Air Optix Aqua Multifocal (6 soczewek)

158.49zł
96% rekomendacji
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 26.10. Stock day info: Tomorrow 26. października Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
13.49zł
Bezpłatna dostawa tego produktu
158.49zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Wieloogniskowe miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal

Air Optix Aqua wieloogniskowe miesięczne soczewki kontaktowe są przeznaczone do noszenia dziennego.

Nareszcie rozwiązanie problemów z prezbiopią!

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal zapewniają komfortowe noszenie i korekcję wady prezbiopii czyli tzw. starczowzroczności, która może dotyczyć każdego po ukończeniu 40-go roku życia.

Krystalicznie czysty obraz

Dzięki nowej technologii Precision Transition soczewki Air Optix Aqua Multifocal gwarantują wysoką jakość widzenia na różne odległości. Technologia ta opiera się o zmieniające się moce dioptryczne pośrodku soczewki i na jej krawędziach, co wywołuje reakcję mózgu polegającą na przystosowaniu się do korzystania z różnych dioptrycznych mocy w tym samym momencie.

Całodzienne nawilżenie

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są wzbogacone w system nawilżania AQUA, który zmniejsza tarcie, pomaga w zatrzymywaniu wody i zapewnia komfort noszenia soczewek.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Air Optix Aqua Multifocal posiadają pięciokrotnie większą przepuszczalność tlenu niż inne hydrożelowe soczewki kontaktowe i pozostałe silikonowo-hydrożelowe soczewki wieloogniskowe dostępne na rynku.

Właściwości
Producent: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Dodana moc: +1.00, +2.00, +2.50
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 138 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Proponowane zestawy

Opinie

96%
98 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (6)

Czy masz jakieś pytanie?

Izabela Majerkowska

Mogę tylko napisać dokładnie to samo co Edyta Legowiska. Addycja nie istnieje a nawet widzę gorzej z bliska niż w soczewkach w ogóle bez addycji. Kupiłam 2 x po 6 sztuk, bo mam różną wadę na każde ok, dałam się nabrać na piękny opis i trochę niższa cenę, prawie 300 zł poszło do śmieci. Soczewki miałam dobierane przez specjalistę właśnie na soczewkach Alcona, tylko dziennych. Wracam do biofinity.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Przejście na nową markę soczewek kontaktowych (nawet jeśli zgodnie z zaleceniami specjalisty) może wiązać się dyskomfortem co może nie odpowiadać użytkownikowi. Zawsze warto wypróbować jedną parę soczewek próbnych podczas badania u okulisty zanim zakupimy nowe soczewki.

Edyta Legowska

Najgorsze soczewki progresywne, jakie miałam od wielu lat. Addycja w ogóle nie istnieje, wszystko jest po prostu zamazane, ctak jakby była tylko korekcja do dali. Efekt, to hol głowy przy próbie czytania i poszukiwanie okularów.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Jest nam bardzo przykro, że Pani doświadczenia z soczewkami tej marki nie były pozytywne. Sugerujemy kontakt ze specjalistą, który pomoże Pani dobrać najwygodniejsze soczewki kontaktowe.

Aneta

Air optix aqua multifocal 6szt w bardzo dobrej cenie tu kupiłam, sklep nowy, ale żadnych nie miałam nieprzyjemności, wszystko dotarło na czas.

Józefa

Proszę o informację co to jest addycja? to moje pierwsze soczewki progresywne i nie wiem o co z tym chodzi.Dziekuję.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Szanowna Pani Józefo,

Addycja u soczewek multifokalnych to różnica w korekcji sferycznej dali i bliży. Wartość ta jest dodatnia i zazwyczaj zawiera się w przedziale 0,75-3,50. Podczas badania oczu okulista określi addycję i pomoże w dobraniu odpowiednich progresywnych soczewek kontaktowych.

Katarzyna

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są dla mnie najlepsze, bardzo dobrze moje oczy je tolerują i nigdy przy nich nie miałam suchego oka czy podrażnień.

Bogdan

Mnie para tych soczewek wystarcza na ok. 2 miesiące, są dobrze nawilżone i wygodne w noszeniu. jestem fanem produktów air optix aqua i jak potrzebowałem soczewek progresywnych to bez wahania wybrałem air optix multifocal.