Air Optix Aqua Multifocal (6 soczewek)

159.89zł
94% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.1. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 13.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
22.49zł
13.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
159.89zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Wieloogniskowe miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal

Producent Alcon wycofał z oferty Air Optix Aqua Multifocali wprowadził nową wersję Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. Jeśli stara wersja nie jest dostępna, wysyłamy nową wersję w tej samej cenie. Alcon zaleca przejście na nową wersję bez konsultacji ze specjalistą.

Air Optix Aqua wieloogniskowe miesięczne soczewki kontaktowe są przeznaczone do noszenia dziennego.

Nareszcie rozwiązanie problemów z prezbiopią!

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal zapewniają komfortowe noszenie i korekcję wady prezbiopii czyli tzw. starczowzroczności, która może dotyczyć każdego po ukończeniu 40-go roku życia.

Krystalicznie czysty obraz

Dzięki nowej technologii Precision Transition soczewki Air Optix Aqua Multifocal gwarantują wysoką jakość widzenia na różne odległości. Technologia ta opiera się o zmieniające się moce dioptryczne pośrodku soczewki i na jej krawędziach, co wywołuje reakcję mózgu polegającą na przystosowaniu się do korzystania z różnych dioptrycznych mocy w tym samym momencie.

Całodzienne nawilżenie

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są wzbogacone w system nawilżania AQUA, który zmniejsza tarcie, pomaga w zatrzymywaniu wody i zapewnia komfort noszenia soczewek.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Air Optix Aqua Multifocal posiadają pięciokrotnie większą przepuszczalność tlenu niż inne hydrożelowe soczewki kontaktowe i pozostałe silikonowo-hydrożelowe soczewki wieloogniskowe dostępne na rynku.

Właściwości - Air Optix Aqua Multifocal (6 soczewek)

Producent: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Dodana moc: +1.00, +2.00, +2.50
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 138 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

94%
32 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (6)

Czy masz jakieś pytanie?
Izabela Majerkowska

Mogę tylko napisać dokładnie to samo co Edyta Legowiska. Addycja nie istnieje a nawet widzę gorzej z bliska niż w soczewkach w ogóle bez addycji. Kupiłam 2 x po 6 sztuk, bo mam różną wadę na każde ok, dałam się nabrać na piękny opis i trochę niższa cenę, prawie 300 zł poszło do śmieci. Soczewki miałam dobierane przez specjalistę właśnie na soczewkach Alcona, tylko dziennych. Wracam do biofinity.

Odpowiedź info@alensa.pl

Przejście na nową markę soczewek kontaktowych (nawet jeśli zgodnie z zaleceniami specjalisty) może wiązać się dyskomfortem co może nie odpowiadać użytkownikowi. Zawsze warto wypróbować jedną parę soczewek próbnych podczas badania u okulisty zanim zakupimy nowe soczewki.

Edyta Legowska

Najgorsze soczewki progresywne, jakie miałam od wielu lat. Addycja w ogóle nie istnieje, wszystko jest po prostu zamazane, ctak jakby była tylko korekcja do dali. Efekt, to hol głowy przy próbie czytania i poszukiwanie okularów.

Odpowiedź info@alensa.pl

Jest nam bardzo przykro, że Pani doświadczenia z soczewkami tej marki nie były pozytywne. Sugerujemy kontakt ze specjalistą, który pomoże Pani dobrać najwygodniejsze soczewki kontaktowe.

Aneta

Air optix aqua multifocal 6szt w bardzo dobrej cenie tu kupiłam, sklep nowy, ale żadnych nie miałam nieprzyjemności, wszystko dotarło na czas.

Józefa

Proszę o informację co to jest addycja? to moje pierwsze soczewki progresywne i nie wiem o co z tym chodzi.Dziekuję.

Odpowiedź info@alensa.pl

Szanowna Pani Józefo,

Addycja u soczewek multifokalnych to różnica w korekcji sferycznej dali i bliży. Wartość ta jest dodatnia i zazwyczaj zawiera się w przedziale 0,75-3,50. Podczas badania oczu okulista określi addycję i pomoże w dobraniu odpowiednich progresywnych soczewek kontaktowych.

Katarzyna

Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal są dla mnie najlepsze, bardzo dobrze moje oczy je tolerują i nigdy przy nich nie miałam suchego oka czy podrażnień.

Bogdan

Mnie para tych soczewek wystarcza na ok. 2 miesiące, są dobrze nawilżone i wygodne w noszeniu. jestem fanem produktów air optix aqua i jak potrzebowałem soczewek progresywnych to bez wahania wybrałem air optix multifocal.