Air Optix for Astigmatism (3 soczewki)

73.29zł
93% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 21.9. Stock day info: Today 21. września Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 21. września Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
22,49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
73.29zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Toryczne miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Silikonowy materiał hydrożelowy zastosowany w tych soczewkach to Lotrafilcon B.

Soczewki dostępne są również w opakowaniu 6 soczewek

Wysoka przepuszczalność tlenu

Materiał, z którego są wykonane soczewki Air Optix for Astigmatism gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu, a to sprawia, że soczewki są bardzo przyjazne dla oka i są wygodne w użyciu.

Łatwe w użyciu

Air Optix for Astigmatism to soczewki, które są delikatnie zabarwione na niebiesko dzięki czemu łatwo je zlokalizować, ale w żadnym stopniu nie wpływa to na pogorszenie optycznych właściwości soczewki.

Według producenta wydłużony czas noszenia tych soczewek to 6 dni i 6 nocy. Uprzednio należy jednak skonsultować się z okulistą.

Właściwości
Producent: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Przepuszczalność tlenu: 110 Dk/t
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix for Astigmatism
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Proponowane zestawy

Opinie

93%
167 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (9)

Czy masz jakieś pytanie?

SYLWIA DYDO

Dzień dobry Chciałam zapytać o możliwość zakupu soczewek AIT OPRIX z tym, że na prawe oko potrzebuje soczewki dla oka z astygmatyzmem a na lewe oko zwykłej. Jeżeli tak to chciałam zapytać jaki byłby koszt takich soczewek (3szt. oko prawe astygmatyzm + 3szt. oko lewe zwykła soczewka) wada na oku P/L -1.5 CYLINDER 0.75 OŚ 60 BC 8.7 14.5

Odpowiedź

info@alensa.pl

Air Optix for Astigmatism (3 soczewki) - 63.89zł + Air Optix Aqua (6 soczewek) - 82.79zł, czyli razem 146,68 zł.

Anna Kubiak

Czy można by zamówić na sprawdzenie jednej pary soczewek Air Optix for Astigmatism,zalezy nam na jednej parze żeby sprawdzić czy będą lepsze pozdrawiam anna k.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Alensa jest sklepem detalicznym. Nie oferujemy usług okulistycznych i o charakterze medycznym. Oznacza to, że zgodnie z prawem nie możemy oferować soczewek próbnych, jak i wymieniać pojedynczych soczewek. Alensa może wymieniać jedynie całe opakowania.

Paula

czy mają Państwo w ofercie soczewki toryczne o cylindrze -1.0 ??

Odpowiedź

info@alensa.pl

Nie posiadamy aktualnie soczewek o wskazanych parametrach.

EJ

Mam pytanie o BC, mój okulista nie ustalił mi takiej krzywizny, więc nie mam pojęcia jak ją dobrać. czy istnieje na to jakiś sposób?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem pt. Jak zacząć nosić soczewki: https://www.alensa.pl/…oczewki.html

Yurii Liashenko

Jest jeszcze jedno pytanie, cena dotyczy 1 soczewki lub opakowania (3 soczewki)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Aktualnie jedno opakowanie zawierające 3 soczewki kosztuje 63,89 zł.

Yurii Liashenko

Witam, jak zrozumieć, gdzie jest soczewka prawego oka i gdzie po lewej stronie?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Twój optyk może wskazać to prostym „L“ lub „P“ lub w łacinie “Oculus Dexter” (prawe) and “Oculus Sinister” (lewe). Jeśli potrzebujesz różnych mocy dla każdego oka, musisz kliknąć „Wybierz parametry drugiego oka“ podczas składania zamówienia w naszym sklepie. W trakcie wyboru soczewek nie ma rozróżnienia na oko prawe lub lewe więc pomyśl o nich jako Oko 1 i Oko 2. Jeśli masz dwie takie same recepty na każde oko to nie musisz wybierać parametrów dla drugiego oka! Wystarczy wybrać parametry tylko raz i wybrać ilość opakowań.

Anonim

dzień dobry co to jest BC?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Skrótem BC określany jest promień krzywizny soczewki. To informacja, jak bardzo wypukła powinna być soczewka, żeby była wygodna do noszenia. Warto nadmienić, że wiele soczewek ma tylko jeden, uniwersalny parametr krzywizny. Promień krzywizny dobiera okulista i użytkownika soczewek powinień zakupić soczewki o zaleconym przez lekarza parametrze.

Kaśka

Chciałam zamówić u Państwa soczewki, jednak na recepcie w jednym oku mam wpisaną oś 167 w drugim 2. Nie mam pojęcia zatem jakie soczewki u Państwa wybrać, gdyż nie posiadają Państwo takich parametrów. Proszę o pomoc.

Zuzanna

soczewki air optix astygmatyzm firmy cibavision nosze już rok. bardzo dobrze się noszą nawet pod koniec miesiąca. oczywiście odpowiednio o nie dbam, trzymam je zawsze na noc w płynie pielęgnacyjnym.