Air Optix Night & Day Aqua (6 soczewek)

156.69zł
98% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 29.3. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 19.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
28.49zł
19.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
156.69zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua

Soczewki kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua są zaprojektowane do noszenia przez miesiąc. Według producenta - firmy Alcon - są to soczewki do użytku codziennego (wówczas należy je wyczyścić płynem do soczewek i umieścić na noc w pojemniku wypełnionym płynem). Jednak soczewki te są najnowocześni­ejszymi soczewkami do noszenia w trybie ciągłym. Oznacza to, że przez 30 dni i 29 nocy nie ma konieczności ich wyjmowania nawet podczas snu.

Niemniej jednak, jak podaje producent, takie rozwiązanie warto skonsultować z okulistą, ponieważ nie każdy może nosić soczewki bez przerwy przez tak długi czasu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zdania specjalistów na temat ciągłego noszenia soczewek kontaktowych są podzielone. Jedni uważają, że nie powinno się nosić szkieł bez przerwy przez dłuższy czas, inni dopuszczają możliwość noszenia ciągłego, z zastrzeżeniem, że co pięć dni soczewki będą wyjmowane na noc.

Soczewki kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua są wyjątkowe ze względu na wysoką przepuszczalność tlenu, która dostarcza rogówce oka odpowiednią ilość tlenu nawet kiedy powieki są zamknięte podczas snu.

Air Optix Night and Day są bez wątpienia soczewkami kontaktowymi najwyższej jakości dostępnymi obecnie na rynku.

Bardzo ważne jest, aby przed zakupem tych soczewek skonsultować się ze specjalistą. Spowodowane jest to tym, iż soczewki te mają stosunkowo niewielką średnicę (DIA = 13.8 mm), która pasuje określonej grupie użytkowników soczewek, przy czym większości odpowiadają bardziej powszechne średnice, takie jak: 14.0 czy 14.2.

Właściwości - Air Optix Night & Day Aqua (6 soczewek)

Producent: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Wielkość opakowania: 6 soczewek
DIA: 13.80
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 175 Dk/t
Zawartość wody: 24%
Harmonogram wymiany: 30 dni
Nazwa produktu: Air Optix Night and Day Aqua
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon A
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

98%
112 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (9)

Czy masz jakieś pytanie?
Kamil Dymerski

Najlepsze soczewki, jakie nosiłem. Kupowałem je bez przerwy od końca 2017 roku, kiedy były 30 zł tańsze niż obecnie. Ich obecna cena skusiła mnie do skorzystania z nieco korzystniejszych cenowo soczewek, jednak nic nie dorówna im w komforcie noszenia. Potrafię mieć je na oku spasowane na tyle dobrze, iż noszę je ciągle przez 2 tygodnie, bez zdejmowania, a największej przepuszczalności tlenu, z jaką się spotkałem, zapominam, że mam je na oku. Paradoksalnie, lepiej nie ruszać soczewek i nie zdejmować ich do momentu, gdy poczuje się dyskomfort związany z wysuszeniem oka, gdyż każde ściągnięcie na noc sprawia, iż soczewki zbierają drobinki kurzu, co przekłada się na ich "żywotność". Jeśli soczewka nie wypadnie mi gdzieś w związku z wysuszeniem oka lub nie zwinie się pod powiekę i zagubi, spokojnie noszę jedną parę przez ok. 2 miesiące. Rekordowo wytrzymała coś około 2,5 miesiąca, aczkolwiek nie wyznaczam sobie terminów wymiany. Noszę, aż nie odczuję stałego dyskomfortu, którego nie zmieni ściągnięcie na noc i trzymanie w płynie. W sumie używam też często kropel do oka. Praktycznie co rano po wstaniu i czasem w ciągu dnia. Mogę polecić z pełną świadomością.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Marta

Polecam, jedną parę noszę nawet do 2 miesięcy. Oko nawilżone. Naprawdę warto!!!

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Ola

Noszę te soczewki cały czas od początku. Bardzo dobre, polecam. Zamawiam tutaj dość długo lecz niestety prawie zawsze trafia się uszkodzona soczewka w opakowaniu 3 szt. jak i 6 szt. To nie są tanie rzeczy dlatego powinny być starannie wykonane. Jeśli trafiają się nie tylko mi to sądzę że stracicie klientów. Pozdrawiam !

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Aleksandro, jeśli w opakowaniu trafiła się uszkodzona soczewka to prosimy o zgłoszenie reklamacji. Wtedy soczewki zostałyby odesłane do producenta i przeszły kontrolę. Pomogłoby to producentowi w uniknięciu ewentualnych, przyszłych wadliwych wyrobów.

Patrycja

Najlepsze i najwygodniejsze soczewki, wygrywają ze wszystkimi innymi! Trochę drogie, ale naprawdę warto.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Paulina

Niektórych to może odrzucać, że się nosi soczewki w nocy, ale dla mnie idealne rozwiązanie :) Są delikatne, nie wysuszają i używam ich bez przerwy. Wyjątkowo dobre soczewki kontaktowe.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Leszek

Bardzo dobre soczewki całodniowe. Noszę je w dzień i w nocy i w ogóle nie wysychają. Znacznie lepsze od moich poprzednich.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Stanisława

polecam sklep alensa, kupiłam tu tanie soczewki kontaktowe air optix night&day.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Anonim

ja właśnie mam soczewki kontaktowe air optix night&day na noc bez zdejmowania. Dużo pracuję po nocach więc w sumie śpię w w soczewkach przez dzień. Nigdy mnie nie podrażniały, nie mam żadnych problemów mimo, że nie wyjmuję soczewek z oczu przez ponad 3 tygodnie.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Sylwia

Żadna to promocja -20 zł, bo podnosicie na wstępie ceny o 20 zł w stosunku do konkurencji! Nie zachęcicie w ten sposób do robienia zakupów u Was ani teraz, ani tym bardziej w przyszłości :-( Liczy się uczciwość. Pozdrawiam

Odpowiedź info@alensa.pl

Szanowna Pani Sylwio,

Dziękujemy za Pani opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny soczewek kontaktowych na alensa.pl odzwierciedlały trendy cenowe na naszym rynku i zachęcały Państwa do satysfakjonujących zakupów. Jeżeli znalazła Pani produkt w naszym sklepie 20 zł droższy niż w innych sklepach internetowych, bardzo prosimy o informację i jeżeli chodzi o dokładnie taki sam produkt, sprawdzimy co jest przyczyną.

Pozdrawiamy, Zespół Alensa.pl.