Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 soczewki)

76.49zł
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 22.6. wtorek 22.6. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia:
13,49zł

Dostawa

Zásilkovna
2–3 dni
Poczta Polska / DPD / Inpost
2–3 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1–3 dni 9.99 zł
dpd
2–3 dni 13.99 zł
76.49zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Te miesięczne soczewki kontaktowe są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego i zostały zaprojektowane w celu korekcji astygmatyzmu, dzięki dodatkowej wartości cylindra i osi. Soczewki Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mają bardzo wysoką przepuszczalność tlenu i są zabarwione na jasnoniebieski kolor dla łatwiejszej obsługi.

Konstrukcja tych soczewek gwarantuje wygodne dopasowanie i stabilną pozycję w oku, bez niepożądanego obrotu, który mógłby pogorszyć jakość widzenia. Widzenie pozostaje ostre i wyraźne przez cały dzień. Opakowanie zawiera 3 soczewki.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism to soczewki miesięczne z możliwością przedłużonego noszenia przez Alcon. Jednak przed noszeniem soczewek przez dłuższy czas, należy skonsultować się z optykiem.

Zaawansowana technologia

Soczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism zostały poddane działaniu dwóch innowacyjnych technologii. Technologia HydraGlyde® Moisture Matrix sprawia, że ​​soczewki są nawilżone i wygodne. Zapobiega też wysychaniu soczewek. Druga technologia nosi nazwę Technologia SmartShield ™ . Pomaga stworzyć warstwę ochronną na soczewkach, aby zapewnić, że materiał pozostanie czysty. To znacznie zmniejsza procent zanieczyszczeń i osadów na soczewceJeśli chodzi o przepuszczalność tlenu przez te soczewki, możesz zastanawiać się, dlaczego istnieje różnica między wartościami w naszej tabeli parametrów a pudełkiem soczewek kontaktowych Air Optix. To nie pomyłka, liczby są poprawne. Na naszej stronie internetowej prezentujemy liczbę wyrażającą przepuszczalność tlenu w zależności od grubości soczewki (Dk / t). Liczba ta jest uzyskiwana przez podzielenie przepuszczalności tlenu przez soczewkę (Dk) przez grubość soczewki (t). Większość producentów soczewek kontaktowych podaje tylko wartość Dk/t, którą również można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Twój zestaw soczewek może jednak pokazywać tylko wartość Dk. Oznacza to po prostu, że Twoje opakowanie określa jedynie wartość podstawową, czyli DK. W rzeczywistości nie ma różnicy między liczbą, którą pokazujemy, a tą, która jest na Twoim pudełku. 

Właściwości
Producent: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Przepuszczalność tlenu: 108 Dk/t
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Katia Lander

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak osoba wystawiająca ocenę przede mną. iWear-y były wyczuwalne na oku podczas użytkowania. Czasem czułam jakby do oka wpadł mi piasek. Uwierały, przemieszczały się, czego konsekwencją było tracenie ostrości widzenia. Nie dawały o sobie zapomnieć. To może teraz kilka słów o właściwym przedmiocie oceny. Jak to się mówi: "Niebo a ziemia". Zaliczyły nockę przed ekranem laptopa -nie miałam ochoty wtedy wydłubać sobie oczu. Przebudzenie z soczewkami na oczach przez "zapominalstwo" też nie było tragedią. Podsumowując. Nie mam zastrzeżeń. Znalazłam odpowiednie soczewki.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Bartek

Świetne! Znacznie lepsze niż iWear Oxygen.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Katarzyna Gabryszewska

Czy mozna te soczewki nosic w nocy czyli 30 dni i 30 nocy

Odpowiedź

info@alensa.pl

Według informacji na stronie internetowej – soczewki Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism jest możliwe nosić w trybie ciągłym.