Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 soczewki)

79.89zł
97% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 30.1. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 13.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
22.49zł
13.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
79.89zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Te miesięczne soczewki kontaktowe są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego i zostały zaprojektowane w celu korekcji astygmatyzmu, dzięki dodatkowej wartości cylindra i osi. Soczewki Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mają bardzo wysoką przepuszczalność tlenu i są zabarwione na jasnoniebieski kolor dla łatwiejszej obsługi.

Konstrukcja tych soczewek gwarantuje wygodne dopasowanie i stabilną pozycję w oku, bez niepożądanego obrotu, który mógłby pogorszyć jakość widzenia. Widzenie pozostaje ostre i wyraźne przez cały dzień. Opakowanie zawiera 3 soczewki.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism to soczewki miesięczne z możliwością przedłużonego noszenia przez Alcon. Jednak przed noszeniem soczewek przez dłuższy czas, należy skonsultować się z optykiem.

Zaawansowana technologia

Soczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism zostały poddane działaniu dwóch innowacyjnych technologii. Technologia HydraGlyde® Moisture Matrix sprawia, że ​​soczewki są nawilżone i wygodne. Zapobiega też wysychaniu soczewek. Druga technologia nosi nazwę Technologia SmartShield ™ . Pomaga stworzyć warstwę ochronną na soczewkach, aby zapewnić, że materiał pozostanie czysty. To znacznie zmniejsza procent zanieczyszczeń i osadów na soczewceJeśli chodzi o przepuszczalność tlenu przez te soczewki, możesz zastanawiać się, dlaczego istnieje różnica między wartościami w naszej tabeli parametrów a pudełkiem soczewek kontaktowych Air Optix. To nie pomyłka, liczby są poprawne. Na naszej stronie internetowej prezentujemy liczbę wyrażającą przepuszczalność tlenu w zależności od grubości soczewki (Dk / t). Liczba ta jest uzyskiwana przez podzielenie przepuszczalności tlenu przez soczewkę (Dk) przez grubość soczewki (t). Większość producentów soczewek kontaktowych podaje tylko wartość Dk/t, którą również można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Twój zestaw soczewek może jednak pokazywać tylko wartość Dk. Oznacza to po prostu, że Twoje opakowanie określa jedynie wartość podstawową, czyli DK. W rzeczywistości nie ma różnicy między liczbą, którą pokazujemy, a tą, która jest na Twoim pudełku.

Właściwości - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 soczewki)

Producent: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Przepuszczalność tlenu: 108 Dk/t
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

97%
160 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (4)

Czy masz jakieś pytanie?
Pola

Nie wiem, które to już moje opakowanie, ale z czystym sumieniem polecam te soczewki! Pomimo ciągłej pracy przed komputerem i w pomieszczeniu klimatyzowanym soczewki spełniają swoją rolę. Nie trzeba nawilżać ich dodatkowo w ciągu dnia, nie ma również dramatu kiedy zdarzy nam się wieczorem o nich zapomnieć. Podsumowując najlepsze soczewki, które do tej pory mialam okazję użytkować :)

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Katia Lander

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak osoba wystawiająca ocenę przede mną. iWear-y były wyczuwalne na oku podczas użytkowania. Czasem czułam jakby do oka wpadł mi piasek. Uwierały, przemieszczały się, czego konsekwencją było tracenie ostrości widzenia. Nie dawały o sobie zapomnieć. To może teraz kilka słów o właściwym przedmiocie oceny. Jak to się mówi: "Niebo a ziemia". Zaliczyły nockę przed ekranem laptopa -nie miałam ochoty wtedy wydłubać sobie oczu. Przebudzenie z soczewkami na oczach przez "zapominalstwo" też nie było tragedią. Podsumowując. Nie mam zastrzeżeń. Znalazłam odpowiednie soczewki.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Bartek

Świetne! Znacznie lepsze niż iWear Oxygen.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Katarzyna Gabryszewska

Czy mozna te soczewki nosic w nocy czyli 30 dni i 30 nocy

Odpowiedź info@alensa.pl

Według informacji na stronie internetowej - soczewki Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism jest możliwe nosić w trybie ciągłym.