Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 soczewek)

136.49zł
99% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 12.12. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 13.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
22.49zł
13.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
136.49zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Te miesięczne soczewki kontaktowe są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego i zostały zaprojektowane w celu korekcji astygmatyzmu, dzięki dodatkowej wartości cylindra i osi. Soczewki Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mają bardzo wysoką przepuszczalność tlenu i są zabarwione na jasnoniebieski kolor dla łatwiejszej obsługi.

Konstrukcja tych soczewek gwarantuje wygodne dopasowanie i stabilną pozycję w oku, bez niepożądanego obrotu, który mógłby pogorszyć jakość widzenia. Widzenie pozostaje ostre i wyraźne przez cały dzień. Opakowanie zawiera 6 soczewek.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism to soczewki miesięczne z możliwością przedłużonego noszenia przez Alcon. Jednak przed noszeniem soczewek przez dłuższy czas, należy skonsultować się z optykiem.

Zaawansowana technologia

ASoczewki kontaktowe Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism zostały poddane działaniu dwóch innowacyjnych technologii. Technologia HydraGlyde® Moisture Matrix sprawia, że ​​soczewki są nawiżlone i wygodne. Zapobiega też wysychaniu soczewek. Druga technologia nosi nazwę Technologia SmartShield ™ . Pomaga stworzyć warstwę ochronną na soczewkach, aby zapewnić, że materiał pozostanie czysty. To znacznie zmniejsza procent zanieczyszczeń i osadów na soczewceJeśli chodzi o przepuszczalność tlenu przez te soczewki, możesz zastanawiać się, dlaczego istnieje różnica między wartościami w naszej tabeli parametrów a pudełkiem soczewek kontaktowych Air Optix. To nie pomyłka, liczby są poprawne. Na naszej stronie internetowej prezentujemy liczbę wyrażającą przepuszczalność tlenu w zależności od grubości soczewki (Dk / t). Liczba ta jest uzyskiwana przez podzielenie przepuszczalności tlenu przez soczewkę (Dk) przez grubość soczewki (t). Większość producentów soczewek kontaktowych podaje tylko wartość Dk/t, którą również można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Twój zestaw soczewek może jednak pokazywać tylko wartość Dk. Oznacza to po prostu, że Twoje opakowanie określa jedynie wartość podstawową, czyli DK. W rzeczywistości nie ma różnicy między liczbą, którą pokazujemy, a tą, która jest na Twoim pudełku.

Właściwości - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 soczewek)

Producent: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Przepuszczalność tlenu: 108 Dk/t
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

99%
55 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (4)

Czy masz jakieś pytanie?
Asia

Czy na soczewki obowiązuje gwarancja, jeśli będą one uszkodzone bądź nie będę z w nich poprawnie widziała?

Odpowiedź info@alensa.pl

Na wszystkie produkty obowiązuje gwarancja 365 dni, więcej informacji na temat znajdą Państwo na stronie: https://www.alensa.pl/…gulamin.html#… Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne. Dlatego zawsze zanim zakupimy nowe soczewki warto wypróbować jedną parę soczewek próbnych podczas badania u okulisty.

Andrzej

Nie wiem, czy jest różnica pomiędzy tymi soczewkami, a zwykłymi Air Optix. No może minimalnie dłużej są nie ma uczycia suchości. Tak, czy inaczej jak pracujecie przed komputerem to każde soczewki będą problematyczne. Często oczy bez założonych soczewek potrafią piec, a co dopiero w soczewkach.

Andrzej

Nie wiem, czy jest różnica pomiędzy tymi soczewkami, a zwykłymi Air Optix. No może minimalnie dłużej są nie ma uczycia suchości. Tak, czy inaczej jak pracujecie przed komputerem to każde soczewki będą problematyczne. Często oczy bez założonych soczewek potrafią piec, a co dopiero w soczewkach.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Główne zalety Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism:

  • Technologia HydraGlyde® Moisture Matrix zapewnia soczewce wilgotność przez długi czas.
  • Technologia SmartShield™, która gwarantuje lepszą odporność przeciwko osadzaniu się brudu.
  • 5 razy większa przepuszczalność tlenu niż w tradycyjnych miękkich soczewkach kontaktowych dla zdrowego wyglądu oczu.
  • Komfort przez cały dzień, każdego dnia.
Max

Dużo lepsze niż zwykłe air optix, mniej się wysuszają i można je naprawdę długo nie ściągać z oczu. Polecam serdecznie!

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! :)