Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 soczewki)

88.89zł
99% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 12.12. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 13.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
22.49zł
13.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
88.89zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal to soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji starczowzroczności, stanu, który często występuje podczas starzenia. Alcon tworzy te miesięczne soczewki multifokalne z materiału silikonowo-hydrożelowego o wysokiej przepuszczalności tlenu. Materiał ma jasnoniebieski kolor dla łatwej obsługi. Opakowanie zawiera 3 soczewki.

Trwały materiał wzbogacony o HydraGlyde

Materiał soczewek kontaktowych Air Optix plus HydraGlyde Multifocal został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonały komfort noszenia przez 30 dni. Jest to możliwe dzięki technologii HydraGlyde® , która blokuje wodę w soczewce, dzięki czemu soczewki są przyjemnie wilgotne i wygodne przez cały czas. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób z wrażliwymi oczami lub zespołem suchego oka.

Kolejną zaletą tych miesięcznych soczewek multifokalnych jest Technologia SmartShield® . Tworzy ochronną osłonę nad powierzchnią soczewki, aby zapobiec osiadaniu brudu. Osady lub zanieczyszczenia są zatem mniej zdolne do zakłócania komfortu i trwałości tych soczewek.

Połączenie różnych stref optycznych

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić płynne przejście między różnymi strefami optycznymi. Będziesz widzieć zarówno blisko, jak i daleko, bez żadnych zniekształceń, nawet podczas jazdy.Jeśli chodzi o przepuszczalność tlenu przez te soczewki, możesz zastanawiać się, dlaczego istnieje różnica między wartościami w naszej tabeli parametrów a pudełkiem soczewek kontaktowych Air Optix. To nie pomyłka, liczby są poprawne. Na naszej stronie internetowej prezentujemy liczbę wyrażającą przepuszczalność tlenu w zależności od grubości soczewki (Dk / t). Liczba ta jest uzyskiwana przez podzielenie przepuszczalności tlenu przez soczewkę (Dk) przez grubość soczewki (t). Większość producentów soczewek kontaktowych podaje tylko wartość Dk/t, którą również można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Twój zestaw soczewek może jednak pokazywać tylko wartość Dk. Oznacza to po prostu, że Twoje opakowanie określa jedynie wartość podstawową, czyli DK. W rzeczywistości nie ma różnicy między liczbą, którą pokazujemy, a tą, która jest na Twoim pudełku.

Właściwości - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 soczewki)

Producent: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Dodana moc: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

99%
65 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (10)

Czy masz jakieś pytanie?
Agnieszk Bartnik

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 soczewki) czy w tych soczewkach jest mozliwosc zeby oko prawe było D dominujace przy tych parametrach

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix plus HydraGlyde Multifocal nie posiadają rozróżnienia na oko dominujące i niedominujące.

Iwona Bażant

Noszę soczewki kontaktowe Air Optix plus HydraGlyde Multifocal i chciałam zapytać czy są lepsze od nich, chodzi o suche oko i pojawianie się "piasku pod oczami." Noszę na dwoje oczu +2,5 i ADD 2,5

Odpowiedź info@alensa.pl

Sugerujemy konsultację ze specjalistą, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj soczewek będzie dla Pani odpowiedni. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Grażyna

Zadałam pytanie, nie otrzymałam odpowiedzi, następnie pytanie zniknęło. Więc ponawiam: W Państwa opisie jest informacja, że te soczewki są do ciągłego noszenia. W opisach innych firm jest uwaga, że ciągłe noszenie dotyczy 7 dni i 6 nocy, a nie cały miesiąc, jak to jest w przypadku innych soczewek "Night and Day", np. Biofinity Multifocal. Dla mnie to ważna informacja, bo mam problemy ze zdejmowaniem soczewek, więc szukam takich, które mogę nosić bez przerwy przez cały miesiąc - moje oczy dobrze to znoszą. Więc jak to jest? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedź info@alensa.pl

Noszenie soczewek w trybie ciągłym, tzn. bez przerwy przez dłuższy okres czasu należy zawsze skonsultować z okulistą.

Grażyna Szczęsna

Dotychczas kupowałam soczewki Biofinity Multifocal, ponieważ można je było nosić bez zdejmowania przez cały miesiąc. Państwo podają, że te soczewki również można tak nosić, ale w opisach u innych firm czytam, że tryb ciągły tylko przez 6 nocy. Więc jak to jest? Mam problem ze zdejmowaniem soczewek, stąd zależy mi na takich, które można nosić jak najdłużej, zwłaszcza, że moje oczy znoszą to bez problemów. Jeśli rzeczywiście tylko 6 nocy jest możliwe, to wolałabym wrócić do Biofinity.

Odpowiedź info@alensa.pl

Noszenie soczewek w trybie ciągłym, tzn. bez przerwy przez dłuższy okres czasu należy zawsze skonsultować z okulistą.

Lmg

Nie polecam tej firmy ze względu na długi czas dostarczenia produktów . Firma chwali się na każdym kroku natychmiastową wysyłką tylko nikogo nie informują, że paczka idzie z innego kraju i trwa to bardzo długo. Produkt znam więc soczewek nie oceniam. Cena soczewek normalna , więc lepiej wybrać Polskiego dystrybutora i mieć szybka dostawę niż płacić firmie z poza naszych granic w tym ciężkim czasie . Tej firmie mówię NIE i nie polecam

Odpowiedź info@alensa.pl

Przykro nam z powodu Państwa niezadowolenia. Zamówienia są wysyłane natychmiast z naszego magazynu. Czas dostawy od momentu wysyłki to 2-3 dni robocze. Więcej informacji o dostawie, znajdą Państwo na stronie: https://www.alensa.pl/…nsportu.html Informacja o kraju wysyłki jest jawna oraz została przez Państwa potwierdzona podczas składania zamówienia.

Norbert

Czy są może soczewki tygodniowe?

Odpowiedź info@alensa.pl

Nie, tylko soczewki dwutygodniowe: https://www.alensa.pl/…taktowe.html

Norbert

Ok dzięki za odpowiedź A które państwo polecają: te czy Air Optix Aqua?

Odpowiedź info@alensa.pl

Te dwa modele soczewek posiadają takie same parametry. Jedyna różnica jest w tym, że model HydraGlyde posiada jeszcze specjalną powłokę, która dodatkowo chroni przed zabrudzeniami. Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Norbert

Witam Cze te soczewki trzeba ściągać na noc czy można je nosić miesiąc bez zdejmowania?

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix plus HydraGlyde Multifocal można nosić w trybie ciągłym. Jednak sugerujemy konsultacje ze specjalistą przed rozpoczęciem tego rodzaju schematu noszenia, aby unikać zagrożeniom zdrowotnym.

peter

Jaka jest różnica między soczewkami air optix zwykłymi a modelem hydraglide?

Odpowiedź info@alensa.pl

Jedyna różnica jest w tym, że model HydraGlyde posiada jeszcze specjalną powłokę, która dodatkowo chroni przed zabrudzeniami. Jest to możliwe dzięki technologii HydraGlyde®, która blokuje wodę w soczewce, dzięki czemu soczewki są przyjemnie wilgotne i wygodne przez cały czas. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób z wrażliwymi oczami lub zespołem suchego oka.

Jacek Domalewski

Jak rozpoznać/zaznaczyć czy soczewka Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jest dominująca?

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix plus HydraGlyde Multifocal nie posiadają rozróżnienia na oko dominujące.