Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 soczewek)

159.89zł
98% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 3.4. Wybierz parametry
Dodaj do zamówienia: 19.49zł
Dodaj płyn do soczewek:
Dodaj płyn do soczewek:
Płyn Gelone 360 ml
28.49zł
19.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
159.89zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal to soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji starczowzroczności, stanu, który często występuje podczas starzenia. Alcon tworzy te miesięczne soczewki multifokalne z materiału silikonowo-hydrożelowego o wysokiej przepuszczalności tlenu. Materiał ma jasnoniebieski kolor dla łatwej obsługi. Opakowanie zawiera 6 soczewek.


Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal

Trwały materiał wzbogacony o HydraGlyde

Materiał soczewek kontaktowych Air Optix plus HydraGlyde Multifocal został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonały komfort noszenia przez 30 dni. Jest to możliwe dzięki technologii HydraGlyde® , która blokuje wodę w soczewce, dzięki czemu soczewki są przyjemnie wilgotne i wygodne przez cały czas. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób z wrażliwymi oczami lub zespołem suchego oka.

Kolejną zaletą tych miesięcznych soczewek multifokalnych jest Technologia SmartShield® . Tworzy ochronną osłonę nad powierzchnią soczewki, aby zapobiec osiadaniu brudu. Osady lub zanieczyszczenia są zatem mniej zdolne do zakłócania komfortu i trwałości tych soczewek.

Połączenie różnych stref optycznych

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić płynne przejście między różnymi strefami optycznymi. Będziesz widzieć zarówno blisko, jak i daleko, bez żadnych zniekształceń, nawet podczas jazdy.

Wyraźne widzenie. Miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal idą w parze z okularami, pozwalają na wyraźne widzenie z bliska i z daleka.

Całodzienne nawilżenie. Nawilżenie powierzchni soczewki utrzymuje się przez cały czas noszenia.

Satysfakcja z użytkowania. Poczujesz satysfakcję bez względu na to, czy dopiero zaczynasz nosić soczewki kontaktowe, czy zmieniasz je z innych.



Jeśli chodzi o przepuszczalność tlenu przez te soczewki, możesz zastanawiać się, dlaczego istnieje różnica między wartościami w naszej tabeli parametrów a pudełkiem soczewek kontaktowych Air Optix. To nie pomyłka, liczby są poprawne. Na naszej stronie internetowej prezentujemy liczbę wyrażającą przepuszczalność tlenu w zależności od grubości soczewki (Dk / t). Liczba ta jest uzyskiwana przez podzielenie przepuszczalności tlenu przez soczewkę (Dk) przez grubość soczewki (t). Większość producentów soczewek kontaktowych podaje tylko wartość Dk/t, którą również można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Twój zestaw soczewek może jednak pokazywać tylko wartość Dk. Oznacza to po prostu, że Twoje opakowanie określa jedynie wartość podstawową, czyli DK. W rzeczywistości nie ma różnicy między liczbą, którą pokazujemy, a tą, która jest na Twoim pudełku.

Właściwości - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 soczewek)

Producent: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 33%
Nazwa produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Dodana moc: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiał soczewki: Lotrafilcon B
Filtr UV: Nie
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

98%
96 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (9)

Czy masz jakieś pytanie?
Urszula

Witam, które soczewki oprócz Hydraglyde plus Multifocal / Alco/ Państwo polecacie? Które warto wypróbować? Pozdrawiam

Odpowiedź info@alensa.pl

Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Jan

Dlaczego nowszy model HydraGlyde jest o wiele gorszy od Aqua? Ciężko wytrzymać w nich cały dzień, o letniej nocy nie wspominając. Porównanie jest jednoznaczne, HydraGlyde są chyba wzorowane na obecnym sprzęcie AGD - ma krótko służyć, a jak się zepsuje, to do wyrzucenia i kupuj nowe, żeby producent dobrze zarabiał. Soczewek używam od 15 lat i HydraGlyde są jedynym, jak dotąd, rozczarowaniem. Zaczynałem jeszcze od Ciba Vision

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal i Air Optix for Astigmatism zostały wycofane z produkcji i zostaną automatycznie zastąpione przez Air Optix plus HydraGlyde. Nowe soczewki mają dokładnie takie same parametry jak stare, a producent Alcon bezpośrednio zaleca ich bezproblemową wymianę.

ANNA SKOTNICKA

dzień dobry, chcąc zakupić Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 soczewek), w którym miejscu mam zaznaczyć wybór addycji LOW, gdyż nie widzę na to miejsca.

Odpowiedź info@alensa.pl

Ten parametr należy wybrać w polu addycja. Jest oznaczony jako LO (MAX ADD +1.25).

Alicja Grabowska

W jakim przedziale jest addycja max i medium? Pozdrawiam

Odpowiedź info@alensa.pl

High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)

Jarosław F

Od niedawna jestem ich szczęśliwym posiadaczem. Świetne soczewki. Polecam wahającym się. Oczy moje nie odczuwają praktycznie żadnego dyskomfortu przez cały dzień a noszę je co najmniej 14 godzin dziennie.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Ewa

Pierwszy raz zamawiam soczewki bez pomocy optometrystki i mam problem. Mam zaznaczone przy oku prawym D a przy lewym N i nie wiem jak to wybrac na Waszej stronie. Prosze o podpowiedz. Pozdrawiam Ewa

Odpowiedź info@alensa.pl

Soczewki Air Optix nie posiadają rozróżnienia dla oka dominującego. Taki typ korekcji jest stosowany m.in. w soczewkach Biofinity: https://www.alensa.pl/…l-6-soczewek

Paweł

Czy 1soczewke noszę przez 30 dni bez zdejmowania na noc

Odpowiedź info@alensa.pl

Według informacji na stronie internetowej - soczewkę Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jest możliwe nosić w trybie ciągłym.

Anna Pawlak

Dzień dobry mam pytanie co do wyboru soczewek multifocalnych. Obecnie nosze multifocalne + 0,5 MED miesięczne Air Optix. Czy nowe soczewki tej samej firmy ale hydra glyde będą mogły być zamienne do obecnie noszonych przeze mnie? Pozdrawiam Anna Pawlak

Odpowiedź info@alensa.pl

Alensa.pl jest sklepem detalicznym. Nie oferujemy usług okulistyc­znych i o charakterze medycznym. Nie możemy również oferować soczewek próbnych. Warto zatem przetestować jedną soczewkę podczas badania u okulisty, aby stwierdzić, czy soczewki są odpowiednie.

KRYSTYNA

SUPER SOCZEWKI JESTEM ZADOWOLONA I POLECAM INNYM NIE CZUJE ŻE JE MAM PO CAŁYM DNIU NIE MAM SUCHYCH OCZU WIDZĘ NA WSZYSTKIE ODLEGŁOŚĆI

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!