Anon WM3 MFI Purple/Perceive Variable Violet

Damskie Męskie
Właściwości

W magazynie
Data wysyłki: poniedziałek 2.10.
Darmowy upominek warty aż do 28.69zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
1 246.90zł

O Anon

Anon to marka znana z wysokowydajnych gogli narciarskich, jednych z najlepszych na świecie. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do nowego sezonu narciarskiego, czy do następnej wyprawy w góry, możesz być pewien, że linia gogli Anon zapewni pełną ochronę w każdych warunkach pogodowych. To opłacalna inwestycja dla miłośników gór i nart!


O tych okularach

Oprawki charakteryzują się jedną soczewką. Fioletowe oprawki dobrze pasują do zielonych oczu i / lub jasnych włosów. Niebieski kolor soczewek jest idealny do zmniejszenia ogólnej jasności. Soczewki są pokryte lustrzaną powłoką, która pomaga w widzeniu poprzez łagodzenie warunków jasnego światła. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Okulary zaprojektowane z myślą o nartach i snowboardzie. Efektywnie chronią Twoje oczy przed promieniowaniem UV oraz blaskiem. Doskonałe podczas trudnej pogody.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.