Artelac TripleAction 10 ml

54.99zł
94% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.1. Wybierz parametry
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
54.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Krople do oczu Artelac TripleAction 10 ml

Te krople do oczu nie mogą być stosowane podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Osoby cierpiące na zespół suchego oka docenią te nawilżające krople do oczu produkowane przez Bausch and Lomb. Krople działają szybko, zapewniając długotrwałą ulgę przy swędzeniu, pieczeniu, zmęczeniu i innym dyskomforcie.

Hialuronian sodu

Hialuronian sodu jest naturalnie występującą substancją nawilżającą występującą w oku ludzkim i innych tkankach. Ponieważ krople Artelac TripleAction zawierają 0,24% hialuronianu sodu, ich skład jest w znacznym stopniu zbliżony do naturalnego środowiska oczu i dlatego są one dobrze tolerowane przez większość użytkowników.

Odpowiednie dla wrażliwych oczu

Naturalnie występujące składniki w Artelac TripleAction są bardzo delikatne, dzięki czemu nadają się nawet do wrażliwych oczu. Skład nie zawiera konserwantów, a innowacyjny projekt butelki z zakraplaczem ułatwia aplikację.

Składniki:

  • Lipid segment – medium-chain triglycerides
  • Sodium hyaluronate 2,4mg/ml
  • Carbomer
  • Glycerol

Dawkowanie: Krople można stosować w razie potrzeby. Przy pierwszych oznakach dyskomfortu lub podrażnienia, zastosuj jedną kroplę do chorego oka.

Uwaga: ponieważ krople nie zawierają konserwantów, konieczne jest zużycie lub wyrzucenie butelki w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Co powoduje podrażnienie oczu?

Podrażnienie może być spowodowane predyspozycjami genetycznymi, a także alergiami lub zdiagnozowanym zespołem suchego oka. Jednak istnieje wiele innych czynników zewnętrznych, które również mogą drażnić wrażliwe oczy. Ekspozycja na niebieskie światło z telefonów komórkowych, komputerów i ekranów telewizyjnych jest częstą przyczyną suchości, ponieważ oko miga rzadziej podczas skupiania się na tych ekranach. Oczy mogą również wyschnąć w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach lub przez narażenie na działanie kurzu, wiatru lub dymu.

Właściwości - Artelac TripleAction 10 ml

Producent: Bausch and Lomb
Wielkość płynu: 10 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 6 miesięcy
Konserwanty: Nie
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Nie
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

94%
148 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?