Bon upominkowy na soczewki i okulary o wartości 100zł

100.00zł
Wyślemy Ci bon upominkowy pocztą elektroniczną. Nie otrzymasz go fizycznie pocztą. Bon upominkowy jest ważny przez 24 miesięcy od daty zakupu.
Przybliżony dzień wysyłki 1 szt. poniedziałek 6.2. Wybierz parametry
100.00zł

Bon upominkowy

Chcesz podarować praktyczny prezent, taki jak okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki lub produkty do pielęgnacji oczu? Nasz bon upominkowy jest dla Ciebie! Idealny sposób, aby sprawić komuś przyjemność.

Jak to działa?

  • Bon upominkowy w formie elektronicznej otrzymasz bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową w formacie PDF po opłaceniu zamówienia. Możesz wydrukować bon, włożyć go do koperty i w krótkim czasie masz prezent dla swoich bliskich.
  • Każdy bon ma swój określony kod, który należy wpisać w polu kod rabatowy podczas realizacji bonu.
  • Bon można wykorzystać na zakupy w naszym sklepie internetowym, na dowolne towary lub usługi. Można go zrealizować tylko w pełnej wysokości, lub zwrócić kwotę, o którą zakup przekracza wartość bonu upominkowego. Bonu nie można wymienić na pieniądze.
  • Bon upominkowy jest ważny przez 24 miesięcy.

Uwaga:
Zapłata za bon może nastąpić wyłącznie w drodze transakcji bezgotówkowej, nie może nastąpić za pobraniem lub kredytem klienta. Niewykorzystany bon upominkowy nie może być wymieniony na inny bon upominkowy ani w żaden inny sposób zrekompensowany.

Wszystkie warianty tego produktu:

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?