Clariti 1 day multifocal (30 soczewek)

84.48zł
76%
W magazynie
Product detail: Show parameters
Podstawowe parametry

poniedziałek 17.6.

płyn do czyszczenia
puste

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
84.48zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Clariti 1 day multifocal

Clariti 1 day multifocal zapewniają ostre widzenie na każdą odległość. Te jednodniowe wieloogniskowe soczewki zaprojektowane przez CooperVision zostały stworzone z wysoce oddychającego silikonowego hydrożelu. Pozostają komfortowe przez cały dzień dzięki specjalnej technologii zatrzymywania wilgoci. Te soczewki są idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Opakowanie zawiera 30 soczewek.

Silikonowy hydrożel

Clariti 1 day są wykonane z Somofilcon A, który jest rodzajem silikonowego hydrożelu. Ten wysoko zaawansowany materiał zatrzymuje dużo wilgoci, a jednocześnie dostarcza dużej ilości tlenu rogówce. Technologia WetLoc dodatkowo przyczynia się do całodziennego komfortu poprzez ciągłe rozprowadzanie i uwalnianie wilgoci przez cały dzień.

Soczewki Clariti 1 day mają wbudowane filtry UVA i UVB. Należy jednak pamiętać, że soczewki kontaktowe nigdy nie będą w pełni chronić oczu. Tylko dobra para okularów przeciwsłonecznych jest w stanie to zrobić.

Correcting presbyopia

Prezbiopia (starczowzroczność) jest wadą wzroku, która pojawia się w późniejszym okresie życia i jest wynikiem naturalnego zwyrodnienia soczewki oka. Pierwsze objawy starczowzroczności pojawiają się około 40 roku życia, a w wieku około 60 lat sytuacja stabilizuje się i nie jest już odczuwalna. Nie jest to usterka oka w prawdziwym znaczeniu tego słowa, ale raczej naturalna konsekwencja procesu starzenia.

Prezbiopia (starczowzroczność) jest korygowana za pomocą wieloogniskowych soczewek kontaktowych, eliminując w ten sposób konieczność używania okularów do czytania. Soczewki zostały zaprojektowane z różnymi strefami widzenia bliży i widzenia na odległość, a mózg naturalnie sam się trenuje, aby korzystać z różnych stref, aby skupiać się na obiektach w różnych odległościach. Starczowzroczność powinna zawsze być zdiagnozowana przez optyka, aby dobrze wiedzieć, jakie dokładnie wartości należy zamówić.

Rodzina soczewek Clariti 1 day

CooperVision dodał Clariti 1 day multifocal do swojej już dość popularnej i niedrogiej rodziny soczewek Clariti. Oprócz tych soczewek wieloogniskowych, Clariti 1 day mają również normalną korekcję, a także korekcję astygmatyzmu.

Właściwości
Producent: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.10
Wielkość opakowania: 30 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 24 miesięce i więcej
Zawartość wody: 56%
Przepuszczalność tlenu: 86 Dk/t
Przedział mocy: od -6.00 do +5.00
Dodana moc: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Materiał soczewki: Somofilcon A
Filtr UV: Tak

Opinie

76%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top