Clariti Multifocal (6 soczewek)

124.99zł
100% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 17.6. Wybierz parametry
Wybierz parametry drugiego oka
Dodaj do zamówienia: 28.49zł 19.49zł
Inne opakowania
InPost - Paczkomaty i sklepy (1–2 dni) 9.95zł *
InPost Kurier (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
124.99zł
Darmowy upominek warty aż do 23.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Właściwości - Clariti Multifocal (6 soczewek)

Producent: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 56%
Przepuszczalność tlenu: 86 Dk/t
Nazwa produktu: Clariti Multifocal
Przedział mocy: od -8.00 do +6.00
Dodana moc: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Materiał soczewki: Somofilcon A
Filtr UV: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

100%
23 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (7)

Czy masz jakieś pytanie?
Artur Harasim

Dzień dobry czy będziecie posiadać państwo w sprzedaży soczewki kontaktowe Clariti Multifocal 3soczewki w opakowaniu? jestem zadowolony z zakupów w waszym sklepie i chciałbym używać tych soczewek ale ze względu na inna moc na lewym i prawym oku musze kupować dwa opakowania soczewek

Odpowiedź info@alensa.pl

Obecnie sprzedajemy soczewki Clariti Multifocal tylko w opakowaniu 6 soczewek. Możliwe, że niebawem poszerzymy asortyment.

Rafal

Czy te soczewki Clarity będą odpowiednikiem easyvision umere multifocal ? Pozdrawiam Rafał

Odpowiedź info@alensa.pl

Według informacji, soczewki Clarity Multifocal są odpowiednikiem Easyvision Umere multifocal. Sugerujemy kontakt ze specjalistą, który dokładnie doradzi jakie soczewki będą odpowiedne do Pana oka. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Iwona Bażant

Odpowiedź Wasza dla mnie jest niewystarczająca, a raczej wymijająca. soczewki progresywne TOP Air Multifokal nie przepisywał mi lekarz i widzę w nich doskonale, dlatego pytam jakie są soczewki progresywne Claritini, czy są lepsze, czy gorsze jeśli chodzi o parametry czy materiał z jakiego są wykonane. Czy soczewki progresywne Claritini można kupić na sztuki????

Odpowiedź info@alensa.pl

Nie sprzedajemy soczewek na sztuki. Alensa.pl jest wyłącznie sklepem detalicznym. Nie oferujemy usług okulistycznych oraz usług o charakterze medycznym. Jeśli chcą Państwo zmienić soczewki na inne, powinni Państwo skonsultować to z lekarzem, a nie sprzedawcą. Różne marki będą różnie odczuwane w zależności od osoby.

Iwona Bażant

Używam u Was kupowane soczewki progresywne TOP Air Multifokal, jestem z nich bardzo zadowolona, ale chciałam wypróbować inne tak dobre jak te. Czy kupując soczewki progresywne Claritini o takich samych parametrach jak poprzednie będę również tak dobrze widziała na wszystkie odległości jak w poprzednich? Które są lepsze???? A może są jeszcze lepsze od nich???

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Krzysztof

Używam soczewek clariti multifocal jednodniowe. Addycja łów. Małe litery już słabo widzę czy addycja higher będzie dla mnie lepsza do czytania ?

Odpowiedź info@alensa.pl

Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Jacek

Co oznacza High (+2.50D - +3.00D). Czy jest to 2.5 czy 3.0? Potrzebuję -5.50 / +3.0D

Odpowiedź info@alensa.pl

Oznacza to, że soczewki są odpowiednie zarówno dla addycji +2.50, jak i +3.00.

Anna

Czy soczewki Clariti Multifocal pakowane są po 6 sztuk? Pozdrawiam

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Anno, soczewki Clariti są pakowane po 6 szt.