ColourVUE Crazy Lens - Blue Star - zerówki (2 soczewki)

50.59zł
W magazynie
Kolor szkieł
  Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Tomorrow 27. września Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
  W magazynie

  Dostawa

  Inpost paczkomaty
  1-3 dni 9.99 zł
  Poczta Polska / DPD / Inpost
  2-3 dni 9.99 zł
  dpd
  2-3 dni 13.99 zł
  50.59zł
  Możesz także polubić
  Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.
  ColourVUE Crazy Lens - Blue Star - zerówki (2 soczewki)

  Kolorowe soczewki kosmetyczne bez korekcji

  Niedodioptryczne kolorowe soczewki to soczewki kontaktowe, które nie poprawią wzroku. Używane są wyłącznie do celów kosmetycznych. Każdy, kto chce kupić takie soczewki kosmetyczne, powinien zbadać oczy w celu uzyskania recepty „plano”, czyli takiej bez korekcji wzroku. Profesjonalny pomiar zawczasu powie Ci również, które soczewki powinny być dla Ciebie wygodne, a które nie.

  O ColourVUE Crazy

  Crazy lenses to kolorowe soczewki kontaktowe. Te kolorowe soczewki zostały specjalnie zaprojektowane, aby pokryć naturalny kolor oczu unikalnymi, popularnymi i fantastycznymi wzorami. Te soczewki są idealne na cosplay i imprezy takie jak Halloween. Są wytwarzane z różnymi harmonogramami wymiany, ale przy należytej staranności zwykle zachowują swoje właściwości dość długo. Crazy lenses to zdecydowanie najlepszy wybór, aby uzyskać niesamowity wygląd.

  Wysokiej jakości kolorowe soczewki kontaktowe ColourVUE Crazy

  Właściwości
  Kolor soczewek: Niebieski, Specjalne
  Producent: Maxvue Vision
  BC: 8.60
  DIA: 14.00
  Wielkość opakowania: 2 soczewki
  Przedział mocy: 0
  Ważność: 12 miesięcy i więcej
  Przepuszczalność tlenu: 22 Dk/t
  Harmonogram wymiany: 365 dni
  Zawartość wody: 45%
  Nazwa produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiał soczewki: Hydrogel Terpolymer
  Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
  Filtr UV: Nie
  Możesz także polubić

  Opinie

  Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

  Komentarze (1)

  Czy masz jakieś pytanie?

  Marco Polo

  Czy kolorowe soczewki zmieniają widzenie kolorów? Czy będę widział świat w kolorze niebieskim? Czy kolor z czasem ulotni się z soczewek? Która marka jest najlepsza?

  Odpowiedź

  info@alensa.pl

  Ludzkie oko widzi świat przez czarną źrenicę pośrodku kolorowej tęczówki. Kolorowe soczewki kontaktowe są przeźroczyste w środku, dlatego zmieniają tylko kolor tęczówki. Twoje widzenie pozostaje niezmienione. Jednak możliwe jest, że będzie lekko zmienione w warunkach słabego oświetlenia, gdy twoja źrenica się rozszerzy. Średnica tej przezroczystej części kolorowych soczewek jest ustandaryzowana przez producenta w celu dopasowania do większości użytkowników. Należy pamiętać, że na finalny efekt kolorowych soczewek kontaktowych ma wpływ wiele czynników, takich jak naturalny kolor tęczówki, ale również czynniki zewnętrzne, jak warunki oświetleniowe czy tonacja ubrań i akcesoriów, które nosimy. Soczewki przechowywane we właściwy sposób nie powinny utracić swoich właściwości w tym koloru przez cały okres przydatności do użytkowania.