ColourVUE Crazy Lens - White Screen - zerówki (2 soczewki)

50.59zł
W magazynie
Kolor szkieł
  Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Tomorrow 27. września Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
  W magazynie

  Dostawa

  Inpost paczkomaty
  1-3 dni 9.99 zł
  Poczta Polska / DPD / Inpost
  2-3 dni 9.99 zł
  dpd
  2-3 dni 13.99 zł
  50.59zł
  Możesz także polubić
  Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.
  ColourVUE Crazy Lens - White Screen - zerówki (2 soczewki)

  Kolorowe soczewki kosmetyczne bez korekcji

  Niedodioptryczne kolorowe soczewki to soczewki kontaktowe, które nie poprawią wzroku. Używane są wyłącznie do celów kosmetycznych. Każdy, kto chce kupić takie soczewki kosmetyczne, powinien zbadać oczy w celu uzyskania recepty „plano”, czyli takiej bez korekcji wzroku. Profesjonalny pomiar zawczasu powie Ci również, które soczewki powinny być dla Ciebie wygodne, a które nie.

  O ColourVUE Crazy

  Crazy lenses to kolorowe soczewki kontaktowe. Te kolorowe soczewki zostały specjalnie zaprojektowane, aby pokryć naturalny kolor oczu unikalnymi, popularnymi i fantastycznymi wzorami. Te soczewki są idealne na cosplay i imprezy takie jak Halloween. Są wytwarzane z różnymi harmonogramami wymiany, ale przy należytej staranności zwykle zachowują swoje właściwości dość długo. Crazy lenses to zdecydowanie najlepszy wybór, aby uzyskać niesamowity wygląd.

  ColourVUE Crazy Lens - White Screen - zerówki

  Te wyjątkowo zwariowane białe soczewki zakrywają źrenicę. Na soczewkach jest wzór przypominający siatkę (więc nie oczekuj jednolitego koloru białego). Białe soczewki są idealne do straszenia ludzi i przekształcania się w ducha, wiedźmę lub wielkiego owada. Szalone ColourVue White Screen są świetne do każdego rodzaju przebrania, cosplayu lub imprezy, dzięki czemu będziesz miał mnóstwo okazji do wykorzystania swojej kreatywności.

  Ponieważ soczewki ColourVUE Crazy White Screen przykrywają zarówno tęczówkę, jak i źrenicę, używaj ich tylko od czasu do czasu lub na imprezę. Soczewki te NIE nadają się do codziennych zajęć, w których trzeba mieć idealnie ostre i wyraźne widzenie, np. prowadzenie auta itp. Kolor pokrywający źrenicę wpływa na jakość widzenia, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

  O soczewkach ColourVue Crazy Coloured Lenses

  Te kolorowe i zabawne soczewki kontaktowe są produkowane przez MaxVue Vision i są przeznaczone dla wszystkich, którzy szukają czegoś na Halloween, cosplay i imprezę. Soczewki ColourVUE Crazy Lens to roczne, kolorowe soczewki kosmetyczne, bez korekcji dioptrycznej.

  Dbanie o soczewki ColourVUE Crazy Lenses

  Po pierwszym użyciu soczewki te mogą być używane przez 365 dni, po których muszą zostać usunięte. Aby jednak zagwarantować komfort noszenia, ważne jest właściwe i konsekwentne dbanie o soczewki w ich przedłużonym okresie użytkowania. Czyść i przechowuj soczewki z użyciem wysokiej jakości uniwersalnego płynu do soczewek kontaktowych. (Nigdy nie używaj płynu oksydacyjnego!) Nie pozostawiaj soczewek w tym samym roztworze na dłużej niż 5 dni. Co 5 dni powtarzaj regularny proces czyszczenia i przechowuj soczewki w świeżym roztworze. I nie zapomnij wymieniać pojemnika - w którym trzymasz te soczewki - co trzy miesiące. Jeśli soczewki nie są odpowiednio pielęgnowane i przechowywane, nie ma gwarancji, że pozostaną wygodne.

  Właściwości
  Kolor soczewek: Biały, Specjalne
  Producent: Maxvue Vision
  BC: 8.60
  DIA: 14.00
  Wielkość opakowania: 2 soczewki
  Przedział mocy: 0
  Ważność: 12 miesięcy i więcej
  Przepuszczalność tlenu: 22 Dk/t
  Harmonogram wymiany: 365 dni
  Zawartość wody: 45%
  Nazwa produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiał soczewki: Hydrogel Terpolymer
  Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
  Filtr UV: Nie
  Możesz także polubić

  Opinie

  Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

  Komentarze

  Czy masz jakieś pytanie?