Crullé Anti-fog spray czyszczący do okularów 30 ml

17.99zł
89% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 6.12. Stock day info: Tomorrow 6. grudnia Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

dpd
1-2 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1-2 dni 9.99 zł
17.99zł
Darmowy upominek warty aż do 28.69zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

O Crullé

Niezależnie od tego, czy szukasz neutralnego wyglądu, czy potrzebujesz czegoś, co pasuje do silniejszego wyczucia mody, Crullé to Twoja marka! Dostępne w wielu różnych kształtach i kolorach, para okularów Crullé idealnie pasuje do wszystkich preferencji. Te stylowe i trwałe okulary mają niską cenę, więc dlaczego wybrać tylko jedne?


O tych okularach

Crullé Anti-fog spray czyszczący do okularów

Ten spray do czyszczenia okularów anti-fog marki Crullé skutecznie pomoże zapobiec zaparowywaniu soczewek.

Jak używać ten spray?

Zacznij od naniesienia odrobiny sprayu Crullé Anti-fog na ściereczkę z mikrofibry, która jest specjalnie zaprojektowana do czyszczenia okularów. Następnie przetrzyj tą ściereczką soczewki okularów po obu stronach.

Po zakończeniu pielęgnacji i czyszczenia soczewek, wystarczy złożyć ściereczkę i przechowywać ją w czystym miejscu, np. w etui na okulary.

Po użyciu tego produktu, umyj dokładnie ręce.

Crullé Anti-fog spray może być również stosowany do gogli narciarskich, obiektywów aparatów fotograficznych, ekranów smartfonów, okularów przeciwsłonecznych, okularów sportowych lub daszków kasków.

Właściwości
Kolor akcesoriów: Przeźroczysty
Producent: Crullé
Wielkość płynu: 30 ml

Opinie

89%
38 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?