Dailies AquaComfort Plus (90 soczewek)

141.99zł
95%
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 21.10.
Bezpłatna dostawa tego produktu
141.99zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł

Soczewki kontaktowe DAILIES AquaComfort Plus

DAILIES AquaComfort Plus to nowe, jednodniowe soczewki kontaktowe firmy Alcon.

Soczewki dostępne są również w opakowaniach 30 soczewek oraz 180 soczewek

Ulepszony system nawilżania dla wyższego komfortu

W porównaniu do poprzednich soczewek – DAILIES All Day Comfort – DAILIES AquaComfort Plus charakteryzują się wyższym poziomem nawilżenia, co sprawia, że ich noszenie jest bardziej komfortowe.

Płyn z wysokim stopniem nawodnienia HPMC

Jedną z aktywnych substancji nawilżających jest tzw. HPMC (hydroksypropylo methylcelulose) zawarty w płynie, który znajduje się w jednorazowych blistrach, w których zanurzone są soczewki kontaktowe. Obecność HPMC sprawia, że już samo zakładanie soczewek jest komfortowe. Dodatkowo materiał, z którego soczewki są wykonane zawiera związek hydrożelu PEG (Polyethylen glykol) i substancji nawilżającej PVA (Polyvinyl alcohol). PVA aktywuje się w soczewce za każdym razem podczas mrugania. Ciekawostką jest, że każdy człowiek mruga przeciętnie 11 000 razy dziennie!

Wysoki komfort zakładania, noszenia i wymiany soczewek

Producent – firma Alcon (Ciba Vision) – informuje, że 95% użytkowników nie zgłaszało problemów po przejściu z soczewek DAILIES All Day Comfort na DAILIES AquaComfort Plus . Można to zrobić bez potrzeby wizyty u okulisty.

Czy już wypróbowaliście Państwo nowe, jednodniowe soczewki 1 Day Acuvue Moist lub Proclear 1 Day?
Właściwości
Producent: Alcon
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 90 soczewek
DIA: 14.00
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 26 Dk/t
Zawartość wody: 69%
Nazwa produktu: Dailies AquaComfort Plus
Przedział mocy: od -15.00 do +8.00
Materiał soczewki: Nelfilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie

Opinie (5)

95%
3x
1x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%
100%

Najlepsze soczewki jednodniowe. Super do noszenia, najlepsze cenowo :)

Odpowiedź
info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

100%

Najlepsze soczewki jednodniowe, nie czuć ich na oku, uzależniają :)

100%

Polecam!

80%

Jedyne soczewki, które bez problemu mogę założyć w kilka sekund bez żadnych problemów, w dodatku czasami zapomnianym, że mam je na sobie. Wcześniej męczyłem się z innymi firmami i wszystkie inne soczewki szybko wysychały tworząc mgiełkę i bardzo dawały o sobie znać. Dodam, że jednak moje oczy musiały się przyzwyczaić kilka dni do tych soczewek, bo na początku czułem lekki dyskomfort. (Uczucie suchości)

nie ocenione

Najlepsze soczewki jednodniowe, Praktycznie zapominam, że je mam. Od kiedy przeszłam na dailies, zoszczędzilam na płynach pielęgnacyjnych i swoim czasie. Wyrzucam zużyte soczewki a rano zakładam nową parę.

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

parametry soczewki

Roksana Maciejak

Dzień dobry, w zaleconych parametrach od okulisty córka ma podane +2,5/-0,50 , 180stopni - nie mogę niestety przy kupnie wprowadzić/zmienić końcowych danych na właściwe, proszę o informację czy mogę zamówić, 90szt. bym chciała, pozdrawiam Roksana/Marta Maciejak.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Parametry na recepcie wskazują na soczewki toryczne: https://www.alensa.pl/…-90-soczewek Soczewki Dailies AquaComfort Plus to soczewki zwykłe (nie posiadają parametry takie jak cylinder i oś). Na naszej stronie stworzyliśmy krótką instrukcję, która wyjaśnia, jak odczytać receptę na soczewki oraz określa, co dokładnie powinna taka recepta zawierać: https://www.alensa.pl/…recepte.html

Komentarz

Jadwiga

Najlepsze soczewki jednodniowe, Praktycznie zapominam, że je mam. Od kiedy przeszłam na dailies, zoszczędzilam na płynach pielęgnacyjnych i swoim czasie. Wyrzucam zużyte soczewki a rano zakładam nową parę.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd