Dailies AquaComfort Plus Multifocal (90 soczewek)

273.99zł
99% rekomendacji
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki czwartek 23.3. Wybierz parametry
Bezpłatna dostawa tego produktu
273.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Progresywne soczewki kontaktowe DAILIES AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal to jednodniowe, progresywne soczewki kontaktowe znanego producenta Alcon, zaprojektowane w celu korekcji prezbiopii czyli tzw. starczowzroczności, kóra dotyczy niemal wszystkich osób po 40 roku życia.


Dailies AquaComfort Plus Multifocal

3 związki nawilżające 3 związki nawilżające. Praca, siłownia, kolacja z przyjaciółmi... Skądkolwiek idziesz, dokądkolwiek zmierzasz, patrz na świat świeżymi oczami. Twoje soczewki pozostaną nawilżone dzięki 3 związkom nawilżającym, uwalnianym przy każdym mrugnięciu oka.

Nawilżenie aktywowane mruganiem Nawilżenie aktywowane mruganiem. Nie musisz już nadwyrężać oczu, by przeczytać tekst napisany drobnym drukiem. Zacznij znów widzieć wyraźnie dzięki systemowi nawilżającemu aktywowanemu mruganiem, który zapewnia komfort przez cały dzień.

Stabilność filmu łzowego Stabilność filmu łzowego. Uwalnianie związków nawilżających z każdym mrugnięciem powoduje stabilizację filmu łzowego,co wspomaga wyraźne widzenie i daje poczucie komfortu w ciągu dnia.

Soczewki dostępne są również w opakowaniu 30 soczewek

Konstrukcja Precision Profile design

Technologia Precision Profile design działa na zasadzie płynnego przejścia pomiędzy skoncentrowanymi strefami optycznymi. Centralna część soczewki ma za zadanie korygować wadę wzroku na bliskie odległości i płynnie przechodzi do krawędzi soczewki, która poprawia widzenie na większe odległości. Oko ludzkie posiada naturalną zdolność do wykorzystywania tylko tej strefy soczewki, której w danym momencie potrzebuje. Technologia ta poprawia jakość widzenia i zapewnia stabilizację soczewki w oku.

Płyn z substancją nawilżającą HPMC

Jedną z aktywnych substancji nawilżających jest tzw. HPMC (hydroksypropylo methylcelulose) zawarty w płynie, który znajduje się w jednorazowych blistrach, w których zanurzone są soczewki kontaktowe. Obecność HPMC sprawia, że już samo zakładanie soczewek jest komfortowe. Dodatkowo materiał, z którego soczewki są wykonane zawiera związek hydrożelu PEG (Polyethylen glykol) i substancji nawilżającej PVA (Polyvinyl alcohol). PVA aktywuje się w soczewce za każdym razem podczas mrugania. Ciekawostką jest, że każdy człowiek mruga przeciętnie 11 000 razy dziennie!

Właściwości - Dailies AquaComfort Plus Multifocal (90 soczewek)

Producent: Alcon
BC: 8.70
Wielkość opakowania: 90 soczewek
DIA: 14.00
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 26 Dk/t
Zawartość wody: 69%
Nazwa produktu: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Dodana moc: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiał soczewki: Nelfilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

99%
173 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?