Spójrz w stronę słońca w okularach

Jeśli nosisz okulary korekcyjne, wiesz że nie zawsze jest łatwo poradzić sobie ze słońcem, jednak nadal ważna jest ochrona oczu przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Światło UV może powodować uszkodzenie siatkówki i inne problemy z oczami, takie jak np. zaćma. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze chronić oczy. Kiedyś oznaczało to zmianę okularów korekcyjnych na przeciwsłoneczne. Jednak okulary przeciwsłoneczne nie zawsze są dostosowane do korekcji wzroku. Na szczęście mamy kilka rozwiązań, które mogą temu zaradzić. W naszym sklepie internetowym możesz kupić wysokiej jakości okulary korekcyjne i wyposażyć je w kilka funkcji, które chronią Cię przed światłem słonecznym, rozbłyskami i innymi jasnymi światłami. Przyjrzyj się naszym dodatkom przeciwsłonecznym do okularów korekcyjnych.

Szybka nawigacja

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

Po co kupować zarówno parę okularów korekcyjnych, jak i parę okularów przeciwsłonecznych na receptę, skoro można dostać okulary z przypinanymi okularami przeciwsłonecznymi? Klipsy umożliwiają natychmiastową zmianę okularów w dowolnym momencie. Te istnieją od wielu lat, ale obecnie powracają!

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

Wciąż nie jesteś przekonany? Cóż, oto tylko kilka zalet nakładek przeciwsłonecznych:

  • Pasują do każdej torby. Są małe, przenośne i łatwe do przenoszenia.
  • Są łatwe w użyciu. Większość z nich jest magnetyczna, dzięki czemu łatwo przyczepiają się do okularów.
  • Oszczędzają Twoje pieniądze. Nie musisz kupować dwóch par okularów korekcyjnych, a nakładki one znacznie tańsze niż okulary przeciwsłoneczne na receptę.

Pamiętaj, że ważne jest, aby kupić nakładkę, która pasuje do Twojego obecnego modelu okularów, aby zapewnić idealne dopasowanie. Jesteśmy tu dla Ciebie, oferując szeroki wybór nakładek!

Przeźroczyste soczewki z wbudowanym filtrem UV

Wszystkie nasze soczewki okularowe są wyposażone w zestaw standardowych dodatków do soczewek, w tym filtr UV. Oznacza to, że bez dodatkowych opłat każda zakupiona u nas para okularów ochroni Cię przed szkodliwym promieniowaniem UV . Nie ochroni to jednak oczu przed jasnym światłem i nie pomoże lepiej widzieć, gdy będziesz poza domem w pełnym słońcu.

Przeczytaj więcej tutaj


Filtr UV do przeźroczystych soczewek

Soczewki fotochromowe

Oferujemy również soczewki samoprzyciemni­ające, zwane również soczewkami fotochromowymi. Dodatek ten jest dostępny zarówno dla soczewek jednoogniskowych, jak i wieloogniskowych. Te specjalne soczewki automatycznie dostosowują się do warunków świetlnych w Twoim otoczeniu . Oznacza to, że będą jaśniejsze i bardziej transparentne, gdy będziesz w pomieszczeniu lub przy słabym oświetleniu, a kiedy wyjdziesz na jasne światło lub słońce, ciemnieją. Ten specjalny typ soczewek istnieje już od lat 60. XX wieku.

Soczewki fotochromowe

Soczewki fotochromowe oferują wiele korzyści:

  • Są wygodne. Nie musisz zmieniać zwykłych okularów na przeciwsłoneczne.
  • Przejście w ściemnieniu następuje płynnie i szybko.
  • Zapewniają pełną ochronę UV.
  • Dostępne w kilku kolorach.
  • Kompatybilne ze wszystkimi naszymi ramkami.
  • Oszczędzają pieniądze, eliminując potrzebę stosowania okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych.

Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne

Oferujemy również opcję zmiany okularów w odpowiednie okulary przeciwsłoneczne na receptę , aby chronić oczy przed promieniami UV. Spowoduje to usunięcie soczewek korekcyjnych i ich trwale zabarwienie . W zależności od tego, jak ciemne mają być Twoje przeciwsłoneczne okulary korekcyjne, oferujemy wybór zabarwienia w 50, 75 lub 85 procentach. Osiemdziesiąt pięć procent przyciemnienia jest odpowiednikiem zwykłych okularów przeciwsłonecznych pod względem ich zdolności do ochrony oczu przed jaskrawym światłem. Do wyboru są soczewki w kolorze brązowym, szarym lub zielonym. I na tym nie koniec! Jeśli chcesz, możesz również dodać polaryzację lub powłokę lustrzaną do naszych korekcyjnych soczewek przeciwsłonecznych.

Prescription sunglasses

Polaryzacja jest dostępna tylko w przypadku soczewek barwionych w 85%, ale zapewnia dodatkową ochronę przed odblaskami i jasnym, poziomo zorientowanym światłem. Powłoka lustrzana zapewnia dodatkową osłonę i dodaje soczewkom tajemniczości. Powłoki lustrzane są dostępne w szerokiej gamie opcji kolorystycznych. Będziesz mógł swobodnie dostosować swoje soczewki okularów przeciwsłonecznych do własnych potrzeb i preferencji!

Decydując się na zmianę soczewek jedno- lub wieloogniskowych w korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, możesz zamienić swoje ulubione oprawki w fajną parę okularów w korzystnej cenie. Zapoznaj się z naszą ofertą oprawek lub przejrzyj naszą ofertę przeciwsłonecznych okularów korekcyjnych na początek!

Przeczytaj więcej o tym jak zamówić parę korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych?