Focus Dailies All Day Comfort (90 soczewek)

228.99zł
99% rekomendacji
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 17.6. Wybierz parametry
Wybierz parametry drugiego oka
Bezpłatna dostawa tego produktu
228.99zł
Darmowy upominek warty aż do 23.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Właściwości - Focus Dailies All Day Comfort (90 soczewek)

Producent: Alcon
BC: 8.60
Wielkość opakowania: 90 soczewek
DIA: 13.80
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 26 Dk/t
Zawartość wody: 69%
Nazwa produktu: Focus Dailies All Day Comfort
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Materiał soczewki: Nelfilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

99%
454 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (7)

Czy masz jakieś pytanie?
Agnieszka

Jedyne jednodniowe, które mogę nosić. Nigdzie infziej niedostepne - a przeszkualam caly internet. Nie ma zamiennikow dlabyych parametrow

Edyta

Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii. Jestem użytkownikiem tych soczewek od ponad 10 lat. Ich parametry są idealnie dopasowane do mojego oka. Komfort i wygoda, łatwość użycia, duże opakowanie w dobrej cenie. Próbowałam innych wersji szkieł, innych parametrów i kończyło się to na jednorazowej próbie. Te soczewki to strzał w 10. I podkreślam tak jak poprzednik - tutaj można je kupić.

piotr

Jedyne soczewki jednodniowe nadające się do małego oka.

Bartek

W innych sklepach mówią, że niby już przestali je produkować. Bzdura! Tutaj są dostępne cały czas i to z długą datą ważności. Polecam!

Bruno

dailies all day comfort 90 w opakowaniu to dla mnie najlepszy zakup soczewek, opłaca się bardziej niż kupować 30 soczewek.

Anonim

Soczewki Dailies All Day Comfort noszą się świetnie, to moje ulubione soczewki alcon w tym zestawie bardzo dobra cena.

Gregor

witam, interesują mnie te soczewki, ale mam problem bo niby mam na recepcie taką sama krzywiznę jak mają focus dailies - 8.60, ale wyższą średnicę - 14.00. Czy to bardzo przeszkadza? Ewentualnie jakie jedniodniowe soczewki możecie mi polecić? dzięki.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dzień dobry, Różnica w średnicy tych soczewek a Pana receptą to tylko 0,2, i teoretycznie te soczewki powinny być dla Pana odpowiednie. Zasada ogólna jest tak, że oku ludzkie toleruje bez problemu to niewielkie odchylenie. Dobre soczewki jednodniowe, które możemy Panu zaproponować to TopVue Daily: http://www.alensa.pl/…-90-soczewek. To bardzo wygodne i dobrze nawilżone soczewki hydrożelowe z dodatkiem hialuronianu sodu, który ma wyjątkowe właściwości nawilżające. Jest to ważny element u soczewek jednorazowych, przy których nie korzysta się z nawilżających płynów pielęgnacyjnych. Soczewki te może Pan zamowić na próbę - gwarantujemy do nich zwrot pieniędzy. Szczegóły pod tym linkiem: http://www.alensa.pl/…eniedzy.html.