Pomoc i informacje dotyczące soczewek kontaktowych, okularów, a także sklepu Alensa

Dowiedz się wszystkiego o okularach oraz soczewkach, jak używać soczewek kontaktowych, jak je konserwować. Znajdź odpowiedzi na wszystkie typowe pytania dotyczące soczewek na naszym portalu informacyjnym. Informacje, których szukasz, znajdują się na jednej z naszych wielu stron. Możesz również przejść tutaj, aby uzyskać informacje na temat zakupów, zamówień, przesyłek i obsługi klienta!

Dowiedz się wszystkiego na naszym Portalu Informacyjnym

INFORMACJE

dotyczące soczewek kontaktowych Informacje dotyczące soczewek kontaktowych

OKULARY

Dowiedz się więcej o naszych okularach Read more about our glasses

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Read more about our sunglasses

Dowiedz się wszystkiego na temat okularów przeciwsłonecznych i ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Podobnie jak w przypadku szerokiej gamy okularów, mamy w magazynie mnóstwo okularów przeciwsłonecznych. Ponadto oferujemy różne powłoki i dodatki do soczewek, które pomogą Ci poradzić sobie ze słońcem. Przeczytaj o tym tutaj:

INFORMACJE

dla klientów Informacje dla klientów

Czy chciałbyś dokonać zamówienia w sklepie Alensa.pl i zastanawiasz się, jak wszystko działa w naszym sklepie internetowym? Złożyłeś zamówienie i masz pytanie? Przejrzyj poniższe strony, aby znaleźć odpowiedź.

O NAS

About us

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, polityce prywatności lub regulaminie? A może chcesz się z nami skontaktować? W takim przypadku odwiedź jedną z poniższych stron: