O nas

Tylko oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne soczewki kontaktowe dostarczane nam przez autoryzowanych producentów. Produkty, które oferujemy, są dokładnie takie same jak u znanych optyków lub w znanych salonach.

Ponieważ jesteśmy aktywni w coraz większej liczbie krajów europejskich i posiadamy tak dużą bazę klientów, jesteśmy w stanie nabyć nasze produkty od producentów po niższych cenach. Działamy wyłącznie w trybie online, co znacznie obniża koszty operacyjne. Dlatego każdy rabat, jak i otrzymujemy od naszych producentów i każdy koszt, który jesteśmy w stanie zaoszczędzić, przekłada się bezpośrednio na niskie ceny dla naszych klientów. Krótko mówiąc, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu te same wysokiej jakości produkty, do których są Państwo przyzwyczajeni, ale po znacznie niższych cenach.

Sieć z wieloletnim doświadczeniem

Alensa map

Sieć marki Alensa, która obejmuje Alensa.pl, działa od 2007 roku, kiedy to powstał pierwszy sklep internetowy w Czechach, na Słowacji i w Austrii. W ciągu ostatnich 10 lat nasza firma rozrosła się i poszerzyła, aby obsłużyć niemal całą Europę. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie pomogły nam opracować obszerny katalog produktów, zespół obsługi klienta i tysiące zadowolonych klientów.

Obecnie sieć Alensa składa się z: Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Irlandii, Włoch, Łotwy, Litwy, Malty, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

Duży asortyment i satysfakcja klientów

Jesteśmy dumni, z tego, że w naszym magazynie, przez cały czas posiadamy 500,000 opakowań soczewek. Dzięki temu możemy wysłać prawie 97% zamówień tego samego dnia.

Każdego miesiąca wysyłamy około 100,000 zamówień, a w naszej firmie pracuje 100 osób.

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej opieki naszym klientom. Nasz zespół obsługi klienta dba o to, aby wszystkie zamówienia były realizowane według najwyższych standardów. W firmie Alensa wiele czasu i wysiłku poświęcamy temu, aby nasze produkty i usługi były jak najwyższej jakości.

Odpowiadamy na Państwa pytania najszybciej jak możemy. Cenimy Twoją opinię i jest nam ona potrzebna, abyśmy mogli dalej rozwijać naszą firmę w taki sposób, aby zadowolenie klientów było jak najwyższe.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00
Telefon: (+48) 224813801
E-mail: info@alensa.pl

Skontaktuj się z nami

Adres do zwrotów

Przesyłkownia
Alensa.pl (9678670)
ul. Księdza Józefa Londzina 106
43-382 Bielsko-Biała
Polska

Rejestracja i działanie naszego sklepu internetowego

Wszystkie produkty i usługi są dostarczane przez naszego głównego operatora czeską firmę: Alensa s.r.o. Nasze centrum logistyczne znajduje się w Republice Czeskiej. Nasza strona Alensa.pl jest prowadzona przez firmę Alensa s.r.o., zarejestrowaną pod adresem:

Alensa s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praga 9
NIP:CZ27179681

Znak handlowy "Alensa", cała zawartość strony internetowej, wszystkie materiały promocyjne publikowane przez markę "Alensa" są własnością naszego głównego operatora firmę Alensa s.r.o i są pod ochroną praw autorskich.

Dodatkowe informacje

Korzystanie za strony Alensa.pl i składanie zamówień zawsze opiera się na naszym regulaminie, w związku z tym prosimy o dokładne zapoznanie się z zawartymi tam warunkami i zasadami. Pomocne informacje można również znaleźć na naszych stronach poświęconych obsłudze klienta i informacjom praktycznym.