Program partnerski

UWAGA: W Alensa pracujemy właśnie nad nowym programem partnerskim. Kody programu partnerskiego, które znacie będą stopniowo deaktywowane. Proszę pamiętać, że informacje zamieszczone poniżej mogą być nieaktualne. Dla dotychczasowych kodów rabat to teraz 1% (poprzednio 5%) i żaden dodatkowy kredyt nie może zostać uzyskany przez wykorzystanie waszego kodu przez innych. Poinformujemy o naszym nowym programie tak szybko jak to możliwe. Na chwilę obecną dziękujęmy za cierpliwość w czasie deaktywacji obecnego programu.

Dealer system

Polecając nasz sklep Alensa.pl innym osobom zdobywasz zniżki na swoje kolejne zakupy! Po dokonaniu pierwszych zakupów na naszej stronie i potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas kod programu partnerskiego. Zostanie on wysłany na podany przez Ciebie e-mail. Jeżeli osoby, którym udostępnisz ten kod skorzystają z niego podczas zakupów na naszej stronie (kod należy podać w ostatnim kroku zamówienia), otrzymają natychmiastową zniżkę w wysokości 5% z kwoty zamówienia, która zostanie odliczona od aktualnych cen wybranych produktów w naszym sklepie. Po 3 tygodniach od realizacji zamówień Twoich znajomych, otrzymasz od nas kwotę rabatu do wykorzytania na zakupy w Alensa.pl w wysokości zniżki, którą otrzymały osoby korzystające z Twojego kodu.

Z kodu programu partnerskiego nie może skorzystać osoba dla której został on wygenerowany, ponieważ docelowo klient ten skorzysta z dodatkowej zniżki w wysokości wszystkich rabatów udzielonych jego znajomym za korzystanie z kodu. Kod jest przeznaczony wyłącznie dla nowych klientów, nie obowiązuje dla klientów wcześniej zrejestrowanych w naszym sklepie.

Przykład korzystania z kodu partnerskiego w sklepie Alensa.pl

Paweł zrobił zakupy za 100 zł i otrzymał kod programu partnerskiego: 044fjrlu.

Wysłał ten kod do swojej koleżanki Kasi i do swojej dziewczyny Marty. Kasia skorzystała ze zniżki i zrobiła zakupy za 80 zł. Jednakże nie zapłaciła całej stawki, ponieważ została ona pomniejszona o 5% zniżki kodu partnerskiego Pawła (4 zł), co obniżyło cenę jej zakupów na 76 zł. Marta również skorzystała ze zniżki i zrobiła zakupy za 90 zł, płacąc za nie ze zniżką z kodu 85.50 zł.

Paweł korzysta z udostępnienia kodu w następujący sposób: do jego konta został dodany rabat w wysokości zniżek, jakie dzięki udostępnianiu jego kodu uzyskały podczas zakupów Kasia i Marta czyli w sumie 8.50 zł.

Kiedy Paweł dokona kolejnego zamówienia w Alensa.pl na np. 100 zł, kwota ta będzie pomniejszona o 8.50 zł i za swoje zamówienie zapłaci 91.50 zł. 

Jak mogę sprawdzić kwotę swojego rabatu?

Wystarczy zalogować się na swoje konto w Alensa.pl i przejść do sekcji „Moje konto“. W tym miejscu znajdują się informacje o rabatach.

Gdzie mogę udostępnić kod?

Możesz udostępnić swój kod rodzinie, znajomym, koleżankom i kolegom w pracy. By móc skorzystać z kodu partnerskiego, wartość zamówienia musi wynieść ponad 100 zł. Kody partnerskie mogą być udostępniane na wszystkich stronach zewnętrznych (w tym w mediach społecznościowych), ale nie są przeznaczone do udostępniania na stronie Alensa.pl, ani na stronach z którymi Alensa.pl współpracuje.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna InPost paczkomaty
Top