Soczewki bez recepty

W sklepie Alensa.pl możesz zamówić soczewki kontaktowe online bez konieczność przedstawienia recepty. Zgadzając się z naszym Regulaminem w trakcie składania zamówienia, potwierdzasz, że posiadasz ważną receptę, która nie może być starsza niż 12 miesięcy.

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że Twoja recepta jest ważna i zamawiasz soczewki, które zostały Ci przepisane przez specjalistę. Żeby zapobiec ewentualnemu dyskomfortowi lub problemom z dopasowaniem soczewek, ważnym jest żeby trzymać się wskazań specjalisty.

Nasza oferta soczewek

Gdy już otrzymasz receptę to możesz przejrzeć nasz katalog żeby znaleźć dla siebie odpowiednie soczewki:

Typ soczewek kontaktowych Znana marka Producent
Soczewki jednodniowe Acuvue Johnson & Johnson
Soczewki dwutygodniowe Proclear CooperVision
Soczewki miesięczne Air Optix Bausch & Lomb
Soczewki toryczne PureVision Alcon (Ciba Vision)
Soczewki progresywne SofLens Clearlab
Kolorowe soczewki kontaktowe Dailies TopVue
Płyn do soczewek FreshLook Maxvue Vision

Proszę pamiętać, że Alensa.pl nie może sprzedawać soczewek próbnych. Jedynie Twój specjalista może to zrobić.

Regularnie badaj wzrok!

Zalecamy by przeprowadzać badanie wzroku przynajmniej raz w roku żeby upewnić się, że nie nastąpiła żadna zmiana w wadzie wzroku lub ogólny stan zdrowia oka. Twój specjalista jest zobowiązany do przekazania Ci recepty po badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Możesz tą receptę wykorzystać do zakupu soczewek kontaktowych u dowolnego sprzedawcy. Ważnym jest żeby trzymać się parametrów z recepty. Nigdy nie zmieniajcie tych parametrów bez konsultacji ze specjalistą. Jeśli masz problem z odczytaniem recepty to możesz skorzystać z naszego przewodnika jak czytać receptę.

Proszę pamiętaj, że recepta na okulary nie jest odpowiednia do zamawiania soczewek . Kontrola wzroku i dopasowanie soczewek wymaga innych badań i ich wyniki będą zupełnie inne od tych wymaganych dla okularów. Możesz dowiedzieć się więcej w naszym #.

Uwaga: Alensa.pl nie ponosi odpowiedzialności z ewentualne problemy związane z odstępstwem od Twojej recepty,
producenta lub marki.

Komentarze (1)

Czy masz jakieś pytanie?
Halina

Dzień dobry! Czy państwo wysyłacie soczewki do Stanów zjednoczonych? Znajoma ma recepte z Polski, ale teraz jest w Stanach i potrzebuje nowe soczewki.

Odpowiedź info@alensa.pl

Nie oferujemy wysyłki do Stanów Zjednoczonych.