Komono Alexa S7302 Dirty Orange

Damskie
Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
136 mm
Pozostałe wymiary
15 mm
145 mm
38 mm 54 mm
W magazynie
Data wysyłki: piątek 24.3.
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
536.09zł 389.90zł Zniżka -27%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 536.09zł

O Komono

Komono to młoda belgijska marka projektująca minimalistyczne i eleganckie okulary. Ich modele są w czołówce trendów w zakresie okularów przeciwsłonecznych i okularów korekcyjnych. Sprawdź ich media społecznościowe, aby znaleźć inspirację i dobrze widzieć!


O tych okularach

Oprawki w kształcie kociego oka doskonale pasują do owalnych i prostokątnych twarzy. Pomarańczowe oprawki, podkreślą szczególnie niebieskie oczy. Przezroczyste oprawki są popularnym trendem, który pasuje do każdego rodzaju skóry i stroju. Pomarańczowy kolor soczewek poprawia percepcję głębi i poprawia kontrast. Niebieski kolor soczewek jest idealny do zmniejszenia ogólnej jasności. Te okulary mają soczewki gradientowe, co oznacza, że ​​są ciemniejsze u góry i stopniowo przechodzą w jaśniejsze u dołu. Ten efekt jest nie tylko bardzo modny i stylowy, ale także dobry do jazdy i pozwala na wyraźniejszy widok z dołu, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniu wzroku przez jasne niebo. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Oprawki posiadają eleganckie, lśniące wykończenie.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.