Krople do oczu Gelone 10 ml

17.99zł
97% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 29.3. Wybierz parametry
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
17.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Krople do oczu Gelone

Krople zapewniają natychmiastową ulgę po aplikacji i długotrwały komfort podczas noszenia soczewek. Krople do oczu Gelone zastępują naturalne łzy i pokrywają oko sztucznym filmem ochronnym, który chroni je przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak smog, wysokie temperatury, wiatr, klimatyzacja lub długotrwała praca przy komputerze.

Krople do oczu Gelone zapobiegają wysychaniu oka i pomagają w usuwaniu cząsteczek kurzu. Mogą być używane bez recepty.

Syndrom suchego oka jest najczęstszą niewygodą, na którą uskarżają się osoby noszące soczewki kontaktowe. Najprawdopodobniej jedną z przyczyn uczucia suchości i pieczenia w oku jest niedostatek naturalnych łez. Krople do oczu Gelone zapewniają szybką i skuteczną pomoc w takich sytuacjach.

Krople oczu Gelone nadają się do stosowania ze wszystkim rodzajami miękkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek dwutygodniowychi miesięcznych. Krople najlepiej zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego użycia.

Polecamy również płyn do soczewek Gelone
Polecamy także nasz przewodnik dotyczący aplikowania kropli do oczu.

Właściwości - Krople do oczu Gelone 10 ml

Producent: Stericon Pharma
Okres użytkowania po otwarciu: 1 miesiąc
Wielkość płynu: 10 ml
Konserwanty: Tak
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

97%
125 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (10)

Czy masz jakieś pytanie?
Krystyna

Pierwszy raz zamówiłam kropelki zasugerowana opiniami użytkowników i z przykrością muszę stwierdzić, że jestem zawiedziona. Faktycznie są delikatne i nic poza tym. Nie nawilżają,nie przynoszą ulgi przy suchych oczach,nie czyszczą soczewek. Dużo lepsza jest sól fizjologiczna.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za komentarz :) Przykro nam, że krople się nie sprawdziły.

Hanka

Fajne krople, tanie i bez recepty

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Justyna

Czy można używać tych kropel kiedy mamy założone soczewki, czy najpierw należy je zdjąć?

Odpowiedź info@alensa.pl

Krople Gelone mogą być stosowane na soczewki kontaktowe.

Krystyna

Czy można stosować przy wszczepionych duogniskowych soczewkach

Odpowiedź info@alensa.pl

Stosowanie produktu należy skonsultować z okulistą.

Moje imię

Firma Alensa sprzedaję produkty bez POLSKIEJ instrukcji obsługi. Kupiłem trzy przedmioty i żaden nie posiadał takowej, a jest to niezgodne z polskim prawem! Na moje zapytanie przez ponad tydzień nikt nie odpisał! Tragedia ...

Odpowiedź info@alensa.pl

Zgodnie z polityką firmy, chronimy środowisko i naturę, z tego powodu nie wysyłamy dodatkowego papieru. Jeśli Kupujący nie wspomina wyraźnie w polu „Uwaga dla Sprzedawcy“, że wymaga drukowanego dowodu zakupu i ulotki dołączonej do opakowania, zgadza się, że będą dostarczane wyłącznie w formie elektronicznej. Informacje o produkcie są zawsze dostępne do pobrania w koncie Klienta na stronie Alensa.pl.

Maria

Witam, czy te krople są bez konserwantów

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Marto, niestety te soczewki zawierają konserwant.

sylwia

czy można te krople podawać dziecku 3miesiecznemu

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Sylwio, w celu dobrania właściwych kropli dla 3-miesięcznego dziecka sugerujemy żeby skonsultować się ze specjalistą.

Joanna Imańska

Bardzo fajne kropelki, fajnie nawilżają, są przyjemne i wygodne w użytkowaniu. Polecam. :)

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Lucyna

Tanie krople do oczu bez recepty, bardzo dobre i nawilżające. Moje dziecko nosi soczewki i to delikatne krople dla dzieci.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Michał

Bardzo spoko krople, dobrze odświeżają oczy.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!