Krople do oczu Hyal-Drop Multi 10 ml

44.99zł
98% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 15.4. Wybierz parametry
InPost Paczkomaty i Sklepy (1–2 dni) 9.95zł *
InPost Kurier (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
44.99zł
Darmowy upominek warty aż do 28.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Właściwości - Krople do oczu Hyal-Drop Multi 10 ml

Producent: Bausch and Lomb
Wielkość płynu: 10 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 6 miesięcy
Konserwanty: Nie
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

98%
95 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (12)

Czy masz jakieś pytanie?
Ania

Kropli używam już jakiś czas, aż przyszedł czas na krople z nowym aplikatorem. Nie wiem, kto go projektował, ale powinien oddać dyplom i wynagrodzenie. W życiu stosowałam wiele kropli z różnymi dozownikami, ale ten jest najgorszy. Mechanizm naciskania sprawia, że skupiasz się nad tym naciskaniem i musisz pracować dłonią, przez co aplikacja wcale nie jest przyjemna i wygodna; źle się trzyma i ogólnie totalne nieporozumienie. Dodatkowo mam problem z trafieniem do oka, a czasem, zanim kropla poleci, muszę kilka razy nacisnąć, nie wspominając, że często kropla po prostu nie spada lub spada na twarz mimo poprawnego trafienia. Czuję się jakbym dozowała odświeżacz powietrza, który się dawno wyczerpał... Same krople są w porządku, przynoszą ulgę, dobrze nawilżają, jednak przez ten niewygodny i niepraktyczny aplikator na pewno więcej Hyal Drop nie kupię. Wolę dozowniki tradycyjne, które nie marnują aż tak produktu jak ten nowy aplikator.

Wojciech

Jeszcze dopiszę. Dozownik można wywalić ostrożnie i zostaje sam szpic i ten szpic ma kołnierzyk i łatwo się zakrapla, tylko brak ochrony na szpic. W takiej wersji bez dozownika powinny krople kosztować góra 10 zł, bo za to dziadostwo nie nadające się do niczego kropli nie ma co kupować i za to się płaci. Ciekawe ile kasy za to „ulepszenie” ktoś wziął, bo połowa kropli idzie na policzki, ale chytry dwa razy traci. Nikt tego nie kupi. Na szczęście znalazłem w necie ze starszym dozownikiem. Zamówiłem 20 szt, bo mam bardzo suche oczy i na rok spokój.

Wojciech

Produkt był dobry ze starą konstrukcja pompki, z tą co na zdjęciu krople do niczego się nie nadają. Nie ma jak zakroplić, a jak już, to polowe się rozlewa, a kropla są drogie. Tamta pompka, ta zielona, którą się z góry naciskało na taki języczek miała taki szpic i super się zakraplało oczy. Teraz z tą pompka już nie kupię. Zamawiajcie z tą starszą wersja 100X lepszą. Że tez muszą zawsze coś s....ć

Anonim

Krople dobre ale od kiedy zmieniono dozownik to przestałem kupować. DZIADOSTWO

Bożena

Krople bardzo dobre ale z nowym dozownikiem nie nadają się do użytku. Jak ktoś mógł to dopuścić do sprzedaży!

Anetta

Potwierdzam opinię moich przedmówców! Dozownik totalna porażka. Prawdopodobnie już nie kupie trzeciego opakowania!!!!!

Konrad

Krople są super, ale tylko ze starym dozownikiem. Ten nowy nie nadaje się do niczego. Musiałem przerzucić się na inne krople.

juliusz

dozownik masakra!!!!!!

KAROLINA

Pracuję w dps nowy dozownik beznadziejny -mieszkaniec sam ma trudności z zakropieniem a ja rowniez mam problem.

Ania

Krople z nowym dozownikiem do niczego się nie nadają. Kupiłam dwa opakowania. Zakrapianie bardzo trudne. Nie da się precyzyjnie wycisnąć. Po kilku zakrapianiach przestały lecieć. To samo powtórzyło się w przypadku drugiego opakowania. Już z tą z tą "nowoczesną" pomką Nie kupię. Szkoda. To były dobre krople.

Zofia

Cierpię na suchość oczu (Zespół Sjogrena"), stosuję krople nawilżające. Byłam bardzo zadowolona z Hyal-Drop multi zaopatrzone w "dzwigenkę" - jak na ilustracji - wyżej. Ostatnio można kupić te krople tylko w szerszym opakowaniu i z urządzeniem do zakraplania, które nie spełnia zadania. Kropli nie można wycisnąć. Ostrzegam!

Kamil

fajnie nawilżają te krople, dużo siedzę przy komputerze w pracy i później w domu, a soczewki nie wysychają jak te krople zapuszczę raz w ciągu dnia.