Max Mara MM Light III 05L/44


Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
141 mm
Pozostałe wymiary
17 mm
140 mm
49 mm 55 mm
W magazynie
Data wysyłki: czwartek 7.12.
Darmowy upominek warty aż do 28.69zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
565.03zł 437.90zł Zniżka -22%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 565.03zł

O Max Mara

Linia okularów Max Mara to czysta elegancja. Alensa wybrała dla Ciebie najbardziej wyrafinowane modele tej znanej włoskiej marki. Dlaczego by nie ulepszyć swojego wyglądu jedną z par tych olśniewających okularów?


O tych okularach

Okrągłe oprawki pasują idealnie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy. Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne, a także pasują do większości strojów, fryzur i kolorów oczu. Brązowe oprawki świetnie sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów. Brąz jest na ogół klasycznym wyborem na co dzień. Szary kolor soczewek zmniejsza odblaski i poprawia postrzeganie kolorów. Zwykłe soczewki okularowe. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.