Miru 1 Day (30 soczewek)

73.99zł
95% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 29.3. Wybierz parametry
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
73.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1 Day

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe wyprodukowane ze specjalnego materiału Hioxifilcon A. Soczewki znajdują się w cienkich opakowaniach blistrowych.

Opakowanie

Miru 1 Day znajdują się w specyficznych płaskich opakowaniach o grubości ok. 1 mm. Jeden pasek opakowania zawiera 3 soczewki i łatwo zabrać go z sobą w torebce czy portfelu i dlatego te soczewki idealnie sprawdzają się podczas podróży lub uprawiania sportu. Opakowanie to stosunkowo łatwo się otwiera w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami. Dodatkowo, opakowanie zostało zaprojektowane w ten sposób aby zminimalizować niebezpieczeństwo zabrudzenia wewnętrznej powierzchni soczewek. Po otwarciu zewnętrzna część soczewki zawsze znajduje się na górze i jest gotowa do założenia.

Materiał

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day wyprodukowane są ze specjalnego materiału Hioxifilcon A (HEMA-GMA), który jest polimerem z licznymi wolnymi rodnikami hydroksylovymi, które wiążą wodę dzięki czemu soczewki pozostają dobrze nawilżone. Soczewki kontaktowe Miru 1 Day również naturalnie łączą się ze łzami dzięki ich strukturze cząsteczkowej, która przypomina strukturę oligosacharydów, które znajdują się w filmie łzowym.

Technologia CENTRAFORM™

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day produkowane są z wykorzystaniem opatentowanej technologii CENTRAFORM™, która polega na dokładnej kontroli objętości stosowanego materiału i prędkości obrotu podczas produkcji. Proces ten zapewnia gładkość krawędzi soczewki, dzięki czemu tarcie podczas mrugania jest mniej odczuwalne i zmniejsza się ryzyko podrażnienia oka.

Właściwości - Miru 1 Day (30 soczewek)

Producent: Menicon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 30 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 19 Dk/t
Zawartość wody: 57%
Przedział mocy: od -10.00 do +4.00
Materiał soczewki: Hioxifilcon A
Nazwa produktu: Miru 1 Day
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

95%
38 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?
Paulina

Wcześniej miałam dailes Total 1 ale były dni że "gryzyly " w oczy i było czuć je.. Postanowiłam spróbować miru i nie żałuję, po 12 h na oczach w ogóle ich nie czuje, łatwe w nałożeniu maja fajne pudełeczko.. Polecam

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Jerzy

Bardzo dobre jednodniówki, a i pieniążki się zgadzają, polecam :)

Odpowiedź info@alensa.pl

Szanowny Panie Jerzy,

Bardzo nam miło, że soczewki Panu odpowiadają oraz za podzielenie się opinią na naszej stronie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Alensa.pl