Miru 1 Day (30 soczewek)

73.99zł
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 11.5. Today Wybierz parametry

Dostawa

Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2–3 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1–3 dni 9.99 zł
dpd
2–3 dni 13.99 zł
73.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1 Day

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe wyprodukowane ze specjalnego materiału Hioxifilcon A. Soczewki znajdują się w cienkich opakowaniach blistrowych.

Opakowanie

Miru 1 Day znajdują się w specyficznych płaskich opakowaniach o grubości ok. 1 mm. Jeden pasek opakowania zawiera 3 soczewki i łatwo zabrać go z sobą w torebce czy portfelu i dlatego te soczewki idealnie sprawdzają się podczas podróży lub uprawiania sportu. Opakowanie to stosunkowo łatwo się otwiera w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami. Dodatkowo, opakowanie zostało zaprojektowane w ten sposób aby zminimalizować niebezpieczeństwo zabrudzenia wewnętrznej powierzchni soczewek. Po otwarciu zewnętrzna część soczewki zawsze znajduje się na górze i jest gotowa do założenia.

Materiał

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day wyprodukowane są ze specjalnego materiału Hioxifilcon A (HEMA-GMA), który jest polimerem z licznymi wolnymi rodnikami hydroksylovymi, które wiążą wodę dzięki czemu soczewki pozostają dobrze nawilżone. Soczewki kontaktowe Miru 1 Day również naturalnie łączą się ze łzami dzięki ich strukturze cząsteczkowej, która przypomina strukturę oligosacharydów, które znajdują się w filmie łzowym.

Technologia CENTRAFORM™

Soczewki kontaktowe Miru 1 Day produkowane są z wykorzystaniem opatentowanej technologii CENTRAFORM™, która polega na dokładnej kontroli objętości stosowanego materiału i prędkości obrotu podczas produkcji. Proces ten zapewnia gładkość krawędzi soczewki, dzięki czemu tarcie podczas mrugania jest mniej odczuwalne i zmniejsza się ryzyko podrażnienia oka.

Właściwości
Producent: Menicon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 30 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 19 Dk/t
Zawartość wody: 57%
Przedział mocy: od -10.00 do +4.00
Materiał soczewki: Hioxifilcon A
Nazwa produktu: Miru 1 Day
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Alternatywny
produkt
Popularne

TopVue One+ (30 soczewek)

W magazynie
  • Wysokie poczucie komfortu
  • Wysoka zawartość wody
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Cena: 59.29zł
Alternatywny
produkt

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Paulina

Wcześniej miałam dailes Total 1 ale były dni że "gryzyly " w oczy i było czuć je.. Postanowiłam spróbować miru i nie żałuję, po 12 h na oczach w ogóle ich nie czuje, łatwe w nałożeniu maja fajne pudełeczko.. Polecam

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Jerzy

Bardzo dobre jednodniówki, a i pieniążki się zgadzają, polecam :)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Szanowny Panie Jerzy,

Bardzo nam miło, że soczewki Panu odpowiadają oraz za podzielenie się opinią na naszej stronie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Alensa.pl