Miru 1 Month Menicon Multifocal (6 soczewek)

146.99zł
W magazynie
Kombinacja niedostępna w magazynie, wyłącznie na zamówienie.
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Today 27. września Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. września Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
13,49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
146.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki kontaktowe Miru 1 Month Menicon Multifocal

Menicon stworzył soczewki kontaktowe Miru 1 Month Menicon Multifocal dla użytkowników zmagających się z efektami starczowzroczności. Każde opakowanie zawiera 6 soczewek silikonowo-hydrożelowych o wysokim poziomie przepuszczalności tlenu (129 Dk/t).

Soczewki kontaktowe Miru 1 Month Menicon Multifocal zostały zaprojektowane w oparciu o opatentowane technologie MeniSilk™ i Nanogloss™ firmy Menicon. Proces produkcji soczewki zapewnia, że powierzchnia jest tak gładka, że zapobiega przywieraniu brudu i osadów i nie powoduje dyskomfortu. Te soczewki posiadają 40% zawartośś wody i należą do najbardziej oddychających soczewek dostępnych obecnie na rynku. Dla wyjątkowo łatwej obsługi, soczewki mają również delikatny odcień.

Twój wybór dodanej mocy

Soczewki Miru 1 Month Menicon Multifocal są przeznaczone dla osób wymagających korekcji wzroku dla bliży i dla dali. Z tego powodu będziesz musiał wybrać jeden z dwóch zestawów parametrów - najpierw mocy dla widzenia na odległość, a następnie dodatkowej wartości. Obie soczewki posiadają dwie wystandaryzowane dodatkowe wartości. Moc dodana LOW jest przeznaczona dla wartości, które nie przekraczają +1.75. Moc dodana HIGH można wybrać dla wartości powyżej +2.00. Jeśli moc dodana wskazana na recepcie różni się ww. wymienionych, należy skonsultować się ze specjalistą. Proszę pamiętać, że nasi doradcy klienta nie są wykwalifikowani do udzielania tej porady przez telefon lub e-mail.

Moce dodane LOW i HIGH są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić doskonałe widzenie. Przy wyższych wartościach dodatkowych strefa odczytu jest nieco zdecentralizowana, co jest optymalne dla wyraźnego i wyraźnego widzenia.

Uwaga: W przypadku kombinacji parametrów, które nie są dostępne w magazynie, ten produkt jest dostępny tylko w przedsprzedaży.

Właściwości
Producent: Menicon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 129 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 40%
Materiał soczewki: Asmofilcon A
Przedział mocy: od -13.00 do +6.00
Dodana moc: High (+2.00), Low (+1.00)
Nazwa produktu: Miru 1 Month Menicon Multifocal
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Alternatywny
produkt
Bestseller

TopVue Air Multifocal (6 soczewek)

W magazynie
  • Ekstremalnie oddychające
  • Ostre widzenie na każdą odległość
  • Wysoki stopień nawilżenia w ciągu całego dnia
Cena: 120.59zł
Alternatywny
produkt
Proponowane zestawy

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?