MyDay daily disposable (90 soczewek)

227.99zł
100% rekomendacji
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 30.1. Wybierz parametry

Inne opakowania:

Bezpłatna dostawa tego produktu
227.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki kontaktowe MyDay daily disposable

MyDay daily disposable to jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision. MyDay daily disposable zapewniają optymalną przepuszczalność tlenu, naturalną zwilżalność, co zapewnia zdrowie i komfort użycia. To opakowanie zawiera 90 soczewek.

Coopervision Ikona technologii aquaform MyDay daily disposable są wyposażone w technologię Aquaform®. Ta innowacyjna technologia w unikalny sposób łączy materiały i zatrzymuje wodę w soczewce. Aquaform® zapewnia wysoką przepuszczalność tlenu jednocześnie utrzymując soczewki wilgotne, miękkie i elastyczne.

Coopervision Ikona wysokiej przepuszczalności tlenu MyDay posiada zaawansowaną asferyczną konstrukcję soczewek z gładką powierzchnią i zaokrągloną krawędzią, zapewniającą naturalne odczucie, a także wysoce oddychający materiał, który przenosi więcej tlenu do oka, zapewniając czyste, białe oczy.

Ikona ochrony UV Te soczewki zawierają filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwymi promieniami UV, które mogą potencjalnie spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Ponieważ jednak soczewki kontaktowe zakrywają tylko część gałki ocznej, nadal zaleca się noszenie okularów przeciwsłonecznych w celu ochrony całej okolicy oczu.


Ten produkt jest również dostępny w opakowaniu z 30 soczewkami.

Właściwości - MyDay daily disposable (90 soczewek)

Producent: CooperVision
BC: 8.40
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 90 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Przepuszczalność tlenu: 100 Dk/t
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Zawartość wody: 54%
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Nazwa produktu: MyDay daily disposable
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Materiał soczewki: Stenfilcon A
Filtr UV: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

100%
103 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?
Krzysztof (ks03)

Super delikatne, miękkie soczewki jednodniowe. Nie odczuwa się dyskomfortu w ich noszeniu po 12 godzinach i pracy przy komputerze. Świetnie oddycha oko. Idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, uprawiających sport oraz na wojaże. Po jednym dniu noszenia wyrzucamy i zakładamy świeże. Bez płynu i dodatkowych komplikacji. Polecam.

Odpowiedź info@alensa.pl

Panie Krzysztofie, cieszymy się, że jest Pan zadowolona z soczewek.

Magdalena Gawrońska

Od ponad 15 lat używałam soczewek jednej marki, nosiłam je w trybie miesięcznym. Niestety od jakiegoś czasu pojawił się dyskomfort, uczucie piasku pod powieką, suchość, a czasem łzawienie, wieczorami nie była w stanie wyjąć ich z oczu. Natknęłam się na jednodniowe soczewki My Day i to był strzał w 10!. Dyskomfort minął, noszę je z przyjemnością, odpowiednio nawilżone i zapewniają optymalny dopływ tlenu. Fakt, są cieńsze niż poprzednie i czasem trzeba się namęczyć zanim wyjmę je z opakowania, ale to jedyny mankament. Są warte swojej ceny. Mi pasują. Warto spróbować.

Odpowiedź info@alensa.pl

Pani Magdaleno, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z soczewek.

Patrycja

Zdecydowanie polecam - nie są "gibkie", ani nie "rozlewają się na palcu" (jak to mają w zwyczaju inne soczewki jednodniowe). Doceniam też opakowanie do każdej soczewki - jest lekko zakrzywione w dół oraz z antypoślizgowymi wypustkami, dzięki czemu są wygodne w trzymaniu podczas ich otwierania, mam pewność, że nie wypadną mi z ręki. Cieszę się, że korzystam z nim akurat teraz w lato, w którym jest sporo imprez i nie muszę zabierać ze sobą osobno pudełka i płynu do soczewek gdy nocuję poza domem. Dzięki nim nie mam uczucia suchego oka, zaobserwowałam też mniej osadów białkowych. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda - i to na wysokim poziomie :) zachęcam do skorzystania, tym bardziej, że jest dostępna teraz promocja ;)