Znajdź alternatywy soczewek od Twojego optyka

Marki własne soczewek i ich alternatywy
Rozszerz swoje możliwości i oszczędź pieniądze! Znajdź alternatywę dla swoich soczewek kontaktowych.

Jeśli nie możesz znaleźć swoich obecnych soczewek kontaktowych w sklepie Alensa, być może nosisz soczewki od optyka marki własnej. Ale czy wiesz, że masz również inne opcje? Jeśli posiadasz wszystkie informacje na temat parametrów swoich soczewek, możesz kupić soczewki podobne do soczewek marki własnej Twojego optyka. Znajdź najlepszą ofertę i kupuj online w zaciszu domu.

Oto popularny scenariusz: nadchodzi czas, aby ponownie zamówić soczewki, wracasz więc do optyka, aby zaopatrzyć się i zapłacić arbitralnie ceny… bez zadawania pytań. Jeśli szukałeś w Internecie soczewek marki własnej, wyszukiwanie prawdopodobnie nie pokazało wyników. Wynika to z faktu, że większość soczewek marek własnych jest dostępna tylko w ograniczonej sieci optyków.

Przeprowadziliśmy dla Ciebie analizę i opracowaliśmy odpowiednie markowe alternatywy od zaufanych producentów, w tym CooperVision, Bausch & Lomb, Alcon i innych. Chcemy przekazać Ci jedynie kilka sugestii. Porównaj parametry swoich obecnych soczewek marki własnej z naszymi sugestiami i skonsultuj się ze specjalistą okulistą w razie wątpliwości. Nasza obsługa klienta z przyjemnością Ci pomoże, jeśli któraś pozycja z listy nie będzie już pasować.

Czym są soczewki marek własnych?

Marka własna to taka, która jest powiązana z określonym optykiem lub dużym sprzedawcą i nie można jej kupić gdzie indziej. Te marki są jednak zwykle bardzo podobne do popularnych marek, które można znaleźć wszędzie. Oznacza to, że prawdopodobnie nie jesteś ograniczony do kupowania wyłącznie marki własnej. Kupowanie markowych soczewek daje swobodę porównywania najlepszych ofert bez konieczności korzystania z miesięcznych umów i innych warunków od optyków, które mogą być kosztowne i niewygodne. Teraz możesz z pewnością wybrać tańszą alternatywę od zaufanych producentów soczewek.

Spójrz na naszą listę marek własnych popularnych optyków i sprzedawców detalicznych, a znajdziesz sugerowaną alternatywę dla tej marki dostępną na Alensa. Podajemy parametry soczewek, abyś mógł natychmiast porównać swoje pudełko soczewek z naszymi sugestiami. Pamiętaj, że marki własne często zmieniają i aktualizują zapasy. Być może soczewki, które masz teraz, nie pasują do naszych sugestii lub nie znajdują się na żadnej z naszych list… W takim przypadku skontaktuj się z naszą obsługą klienta, a my wykorzystamy naszą wiedzę, aby pomóc Ci znaleźć alternatywę . W ten sposób możesz również pomóc nam aktualizować nasze listy!

Eyexpert

Soczewki jednodniowe oraz soczewki miesięczne Eyexpert

iWear

Soczewki jednodniowe oraz soczewki miesięczne iWear od Vision Express.

Komentarze (1)

Odpowiedz: # - Anuluj
#51
Damian Etmański

Witam, chciałem zapytać o dobre alternatywny dla soczewek : Biofinity XR Toric Moc: +2.25; cylinder: -3.25; oś: 160°; (BC): 8.70; DIA: 14.50 Chciałbym spróbować coś innego, szybko zużywają się wyżej wymienione soczewki i często zdarza się że fabrycznie są wadliwe. Dodam ze posiadam wrażliwe oczy, wcześniejsze soczewki bodajże air optix (4lata temu) powodowały u mnie rozmazania obrazu i przebłyski światła z zaczerwienieniem oka. Z aktualnymi też mam problem że po 2/3 tygodniach czasem bolą mnie oczy, lecz nie mam zaczerwienionych, równocześnie słabiej też w nich widzę.