Okulary jako modny dodatek

Kiedy myślisz o okularach, prawdopodobnie pierwszą rzeczą, z którą Ci się kojarzą, jest korekcja wzroku. Jednak okulary mogą być czymś więcej np. stylowym dodatkiem lub istotnym akcentem Twojego stylu. Pomyśl tylko, ilu celebrytów, ile wpływowych osób i ikon mody używa fajnych, eleganckich a także oryginalnych oprawek, aby uzupełnić swój własny styl. Przy ogromnej liczbie różnych oprawek dostępnych na rynku, możliwości stylizacji są nieograniczone. Nasza kolekcja oprawek oferuje niezwykle szeroki wybór kolorów, kształtów i rozmiarów. Rzuć na nie okiem!

Okulary jako modny dodatek

Kup okulary bez recepty jako dodatek

Chcesz kupić parę oprawek bez soczewek korekcyjnych, ze zwykłymi „zerówkami”, do noszenia jako dodatek? Mamy dla Ciebie kilka rad dotyczących kupowania okularów jako stylowego dodatku:

Standardowe soczewki salonowe są słabej jakości

Oprawki są dostarczane ze standardowymi soczewkami z salonu, które nie nadają się do normalnego noszenia ! Soczewki te szybko się brudzą, często są pokryte naklejkami i zazwyczaj są bardzo złej jakości. Pamiętaj, że nawet jeśli nie potrzebujesz korekcji wzroku, nadal ważne jest, aby Twoje oczy były w jak najlepszym stanie. Jak więc zamówić u nas okulary bez recepty? Cóż, to proste:

  • 1. Wybierz „soczewki jednoogniskowe” - każdy typ będzie odpowiedni, ponieważ nie będziesz do nich dodawać mocy
  • 2. Wybierz „0” dla mocy i innych wartości
  • 3. PD nie ma tu znaczenia, więc wybierz np. standardową wartość „30” dla każdego oka
  • 4. Wybierz najtańsze soczewki i przejdź dalej.

Możesz martwić się kosztem, ale zdrowie Twoich oczu jest tego warte! Nasze soczewki są wysokiej jakości, niedrogie i zdecydowanie warte zakupu.

Po co zadawać sobie trud posiadania odpowiednich soczewek?

Jak wspomniano wcześniej, potrzebujesz odpowiednich soczewek, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas noszenia okularów bez recepty. To pomoże utrzymać oczy w najlepszej możliwej formie! Ale jest jeszcze więcej korzyści! Dla każdej z naszych soczewek okularowych standardowo zapewniamy powłoki ochronne. Są niezwykle korzystne nie tylko w przypadku soczewek okularowych na receptę, ale także w przypadku okularów bez recepty. Powłoki ochronne utrzymują Twoje okulary w czystości, chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV i sprawiają, że modne okulary są trwalsze i wygodniejsze. Wszystkie te powłoki są wliczone w cenę soczewek.

To jednak nie wszystko! Masz możliwość dalej ulepszać swoje okulary. Możesz dodać soczewki filtrujące światło niebieskie (co można łatwo zrobić, wybierając „Filtr blokujący niebieskie światło”) lub soczewki fotochromowe. Wszystkie te opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu możesz mieć najlepsze możliwe okulary w najlepszej cenie!