Oxydo O.No. 2.5 2M2/O7


Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
142 mm
Pozostałe wymiary
16 mm
145 mm
51 mm 58 mm
W magazynie
Data wysyłki: czwartek 18.7.
Darmowy upominek warty aż do 23.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
565.66zł 379.90zł Zniżka -33%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 565.66zł

O Oxydo

Oxydo jest artystyczną włoską marką, która definiuje swoje okulary jako rzeźby do noszenia, które przewidują wizję jutra. Marka koncentruje się na badaniach, kreatywności i innowacyjności. Bez wysiłku łączy design z awangardą. Okulary Oxydo są stylowe, bardzo unikalne i odpowiedznie dla tych, którzy chcą się wyróżnić w tłumie.


O okularach

Oprawki pilotki są idealne dla wszystkich kształtów twarzy. Czarne oprawki są doskonałym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta. Gwarantują ponadczasowy, elegancki styl. Złote oprawki z pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi! Zielony kolor soczewek zmniejsza jasność, a także jest idealny do wszystkich zajęć na świeżym powietrzu. Zwykłe soczewki okularowe. Materiałem jest metal, który jest trwały, a także zapewnia elegancki, stylowy wygląd. Oprawki posiadają eleganckie, lśniące wykończenie.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.