Oxydo O.No. 2.5 V84/2K


Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
142 mm
Pozostałe wymiary
16 mm
145 mm
51 mm 58 mm
W magazynie
Data wysyłki: czwartek 18.4.
Darmowy upominek warty aż do 28.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
550.77zł 369.90zł Zniżka -33%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 550.77zł

O Oxydo

Oxydo jest artystyczną włoską marką, która definiuje swoje okulary jako rzeźby do noszenia, które przewidują wizję jutra. Marka koncentruje się na badaniach, kreatywności i innowacyjności. Bez wysiłku łączy design z awangardą. Okulary Oxydo są stylowe, bardzo unikalne i odpowiedznie dla tych, którzy chcą się wyróżnić w tłumie.


O okularach

Oprawki pilotki są idealne dla wszystkich kształtów twarzy. Niebieskie oprawki zazwyczaj idealnie pasują, gdy chcesz uzyskać klasyczny wygląd. Oprawki są w kolorze ruthenium, co oznacza, że posiadają stylowe, siwo-metaliczne wykończenie. Szary kolor soczewek zmniejsza odblaski i poprawia postrzeganie kolorów. Zwykłe soczewki okularowe. Materiałem jest metal, który jest trwały, a także zapewnia elegancki, stylowy wygląd. Oprawki posiadają eleganckie, lśniące wykończenie.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.