Oxydo O.No. 2.7 AU2/IR


Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
143 mm
Pozostałe wymiary
21 mm
145 mm
45 mm 48 mm
W magazynie
Data wysyłki: wtorek 23.4.
Darmowy upominek warty aż do 28.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
550.77zł 369.90zł Zniżka -33%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 550.77zł

O Oxydo

Oxydo jest artystyczną włoską marką, która definiuje swoje okulary jako rzeźby do noszenia, które przewidują wizję jutra. Marka koncentruje się na badaniach, kreatywności i innowacyjności. Bez wysiłku łączy design z awangardą. Okulary Oxydo są stylowe, bardzo unikalne i odpowiedznie dla tych, którzy chcą się wyróżnić w tłumie.


O okularach

Oprawki kwadratowe doskonale sprawdzą się w przypadku osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach. Złote oprawki z pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi! Burgundowe oprawki zazwyczaj dobrze wyglądają noszone na co dzień. Szary kolor soczewek zmniejsza odblaski i poprawia postrzeganie kolorów. Zwykłe soczewki okularowe. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Oprawki posiadają eleganckie, lśniące wykończenie.

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.