Twoje zamówienia wysyłamy natychmiast! Zalecamy jednak wcześniejsze złożenie zamówienia, ponieważ przewoźnicy mogą mieć opóźnienia w dostawie z powodu obecnej sytuacji.

Płyn AQ Pure 360 ml

19.49zł
100%
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.11. Wybierz parametry

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
dpd
2–3 dni 13.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
19.49zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych AQ Pure

AQ Pure to uniwersalny roztwór zawierający elastyczny polimer o właściwościach, które wiążą duże ilości wody. Zapewnia to doskonałe nawilżenie soczewki podczas noszenia przez cały dzień. Soczewki nie powodują podrażnienia ani zaczerwienienia oczu, a stosowanie AQ Pure jest rozwiązaniem wygodniejszym i wydajniejszym niż w przypadku innych płynów do soczewek.

Doskonałe rozwiązanie dla osób o wrażliwych oczach

Ze względu na niezwykle skuteczne właściwości nawilżające soczewki kontaktowe, wyższe niż w przypadku innych płynów, płyn AQ Pure jest polecany osobom o wrażliwych oczach lub alergikom. Jego właściwości zapewniające komfort noszenia soczewek docenią także osoby, które po prostu bardzo dbają o swoje oczy.

Czyszczenie i nawilżanie

Płyn ten jest uniwersalny – przeznaczony do przechowywania, dezynfekcji, mycia, płukania i nawilżania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Skutecznie usuwa osad białkowy. PH tego płynu jest zgodne z PH ludzkiego oka, co eliminuje ewentualne podrażnienia oczu.

Zalety

AQ Pure jest przeznaczony do obustronnej dezynfekcji soczewek kontaktowych. Czas niezbędny do czyszczenia soczewek to jak podaje producent ok. 5–7 minut. W celu przeprowadzenia dokładnej dezynfekcji, producent zaleca pozostawienie soczewek zanurzonych w płynie w pojemniczku na soczewki na ok. 2–3 godziny.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w ekonomicznych zestawach 2x360 ml i 3x360 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Właściwości
Producent: Optoflex
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 360 ml
Ważność: 24 miesiące i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze (1)

Czy masz jakieś pytanie?

Skład płynu AQ Pure 360 ml

Agnieszka

Witam, interesuje mnie skład płynu do soczewek Płyn AQ Pure 360 ml. To nowość na naszym rynku i nigdzie nie mogę znaleźć żadnej ulotki ze składem.

Odpowiedź

info@alensa.pl

SKŁAD: Poliheksamety­lenobiguanid 0,00015%, EDTA 0,01%, hialuronian sodu, hydroksyetylo­celuloza.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd