Płyn AQ Pure 360 ml

19.49zł
98% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 18.10. poniedziałek 18.10. poniedziałek 18.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
19.49zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych AQ Pure

AQ Pure to uniwersalny roztwór zawierający elastyczny polimer o właściwościach, które wiążą duże ilości wody. Zapewnia to doskonałe nawilżenie soczewki podczas noszenia przez cały dzień. Soczewki nie powodują podrażnienia ani zaczerwienienia oczu, a stosowanie AQ Pure jest rozwiązaniem wygodniejszym i wydajniejszym niż w przypadku innych płynów do soczewek.

Doskonałe rozwiązanie dla osób o wrażliwych oczach

Ze względu na niezwykle skuteczne właściwości nawilżające soczewki kontaktowe, wyższe niż w przypadku innych płynów, płyn AQ Pure jest polecany osobom o wrażliwych oczach lub alergikom. Jego właściwości zapewniające komfort noszenia soczewek docenią także osoby, które po prostu bardzo dbają o swoje oczy.

Czyszczenie i nawilżanie

Płyn ten jest uniwersalny - przeznaczony do przechowywania, dezynfekcji, mycia, płukania i nawilżania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Skutecznie usuwa osad białkowy. PH tego płynu jest zgodne z PH ludzkiego oka, co eliminuje ewentualne podrażnienia oczu.

Zalety

AQ Pure jest przeznaczony do obustronnej dezynfekcji soczewek kontaktowych. Czas niezbędny do czyszczenia soczewek to jak podaje producent ok. 5-7 minut. W celu przeprowadzenia dokładnej dezynfekcji, producent zaleca pozostawienie soczewek zanurzonych w płynie w pojemniczku na soczewki na ok. 2-3 godziny.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w ekonomicznych zestawach 2x360 ml i 3x360 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Właściwości
Producent: Optoflex
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 360 ml
Ważność: 24 miesiące i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Konserwanty: Tak

Opinie

98%
87 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Hania

Czy do płynu jest dołączony pojemnik na soczewki?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Agnieszka

Witam, interesuje mnie skład płynu do soczewek Płyn AQ Pure 360 ml. To nowość na naszym rynku i nigdzie nie mogę znaleźć żadnej ulotki ze składem.

Odpowiedź

info@alensa.pl

SKŁAD: Poliheksamety­lenobiguanid 0,00015%, EDTA 0,01%, hialuronian sodu, hydroksyetylo­celuloza.