Płyn LAIM-CARE 2x400 ml

57.99zł
100%
W magazynie
Product detail: Show parameters
Podstawowe parametry

poniedziałek 20.5.

puste

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
57.99zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych LAIM-CARE

Płyn do soczewek LAIM-CARE to nowe, innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników soczewek. W skład tego płynu wchodzi bardzo wydajna substancja nawilżająca – kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w organizmie ludzkim substancja nawilżająca, dzięki czmu nie wywołuje żadnych podrażnień u osób o wrażliwych oczach. Obecnie to jeden z najpopularni­ejszych produktów na rynku, rekomendowany przez ekspertów. Poza tym zastosowanie hialuronianu sodu w płynie pielęgnacyjnym pomaga utrzymać wysokie nawilżenie soczewek, dzięki czemu są one wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Wysoka jakość płynu do soczewek LAIM-CARE wiąże się również z tym, że kwas hialuronowy pomaga stymulować regenerację komórek i ma działanie antybakteryjne. Płyn LAIM-CARE to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również dla soczewek hydrożelowo-silikonowych i kolorowych soczewek kontaktowych.

Delikatny i skuteczny płyn pielęgnacyjny

Płyn LAIM-CARE jest jednym z płynów, którego stosowanie do czyszczenia soczewek nie wymaga ich pocierania. Jednakże zalecamy pocieranie soczewek między palcami podczas czyszczenia, które zwiększa wydajność czyszczenia wszystkich płynów pielęgnacyjnych z wyjątkiem płynów na bazie nadtlenku wodoru. Do płynu dołączony jest antybakteryjny pojemniczek z jonami srebra, które zwiększają jego właściwości anytbakteryjne. Płynu LAIM-CARE można również używać z pojemnikami na soczewki bez jonów srebra. Pojemniczek powinien być regularnie wymieniany ze względów higienicznych, co najmniej raz na trzy miesiące.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w butelkach 50 ml, 150 ml i 400 ml. Płyn jest dostępny także w ekonomicznym zestawie 3x400 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Płyn Laim-Care musi zostać zużyty w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Właściwości
Producent: Schalcon
Rodzaj płynu: Universal
Volume: 2x400 ml
Ważność: 16 miesięce i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 months
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie (1)

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%
nie ocenione
Lukasz

fajny płyn do soczewek kontaktowych tani i skuteczny. Dobrze czyści szkła, też są dobrze nawilżone jak je zostawiam w tym płynie na noc. a pojemniczek na soczewki dostałem gratis z płynem. kupiłem ten zestaw i tanio wyszło. polecam.

Komentarze (1)

Czy masz jakieś pytanie?

Komentarz

Lukasz

fajny płyn do soczewek kontaktowych tani i skuteczny. Dobrze czyści szkła, też są dobrze nawilżone jak je zostawiam w tym płynie na noc. a pojemniczek na soczewki dostałem gratis z płynem. kupiłem ten zestaw i tanio wyszło. polecam.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top