Twoje zamówienia wysyłamy natychmiast! Zalecamy jednak wcześniejsze złożenie zamówienia, ponieważ przewoźnicy mogą mieć opóźnienia w dostawie z powodu obecnej sytuacji.

Płyn LAIM-CARE 3x400ml

79.99zł
100%
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 2.11. Wybierz parametry

Inne opakowania:

Płyn LAIM-CARE 400 ml 31.99zł
Płyn LAIM-CARE 150 ml 19.99zł

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
dpd
2–3 dni 13.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
79.99zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych LAIM-CARE

Płyn do soczewek LAIM-CARE to nowe, innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników soczewek. W skład tego płynu wchodzi bardzo wydajna substancja nawilżająca – kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w organizmie ludzkim substancja nawilżająca, dzięki czmu nie wywołuje żadnych podrażnień u osób o wrażliwych oczach. Obecnie to jeden z najpopularni­ejszych produktów na rynku, rekomendowany przez ekspertów. Poza tym zastosowanie hialuronianu sodu w płynie pielęgnacyjnym pomaga utrzymać wysokie nawilżenie soczewek, dzięki czemu są one wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Wysoka jakość płynu do soczewek LAIM-CARE wiąże się również z tym, że kwas hialuronowy pomaga stymulować regenerację komórek i ma działanie antybakteryjne. Płyn LAIM-CARE to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również dla soczewek hydrożelowo-silikonowych i kolorowych soczewek kontaktowych.

Delikatny i skuteczny płyn pielęgnacyjny

Płyn LAIM-CARE jest jednym z płynów, którego stosowanie do czyszczenia soczewek nie wymaga ich pocierania. Jednakże zalecamy pocieranie soczewek między palcami podczas czyszczenia, które zwiększa wydajność czyszczenia wszystkich płynów pielęgnacyjnych z wyjątkiem płynów na bazie nadtlenku wodoru. Do płynu dołączony jest antybakteryjny pojemniczek z jonami srebra, które zwiększają jego właściwości anytbakteryjne. Płynu LAIM-CARE można również używać z pojemnikami na soczewki bez jonów srebra. Pojemniczek powinien być regularnie wymieniany ze względów higienicznych, co najmniej raz na trzy miesiące.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w butelkach 50 ml, 150 ml i 400 ml. Płyn jest dostępny także w ekonomicznym zestawie 2x400 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Płyn Laim-Care musi zostać zużyty w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Właściwości
Producent: Schalcon
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 3x400 ml
Ważność: 16 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie (2)

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%
nie ocenione

Opłaca się brać te płyny w zestawie. Wziąlem dla sobie, dziewczyny i szwagra :)

nie ocenione

Bardzo dobry płyn do soczewek z pojemniczkiem na soczewki gratis. To delikatny płyn, ale bardzo dobrze czyści i nawilża soczewki.

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Komentarz

Marcin

Opłaca się brać te płyny w zestawie. Wziąlem dla sobie, dziewczyny i szwagra :)

Komentarz

Eliza

Bardzo dobry płyn do soczewek z pojemniczkiem na soczewki gratis. To delikatny płyn, ale bardzo dobrze czyści i nawilża soczewki.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd