Płyn LAIM-CARE 400 ml

31.99zł
95% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Today 27. września Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. września Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
31.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych LAIM-CARE

Płyn do soczewek LAIM-CARE to nowe, innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników soczewek. W skład tego płynu wchodzi bardzo wydajna substancja nawilżająca - kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w organizmie ludzkim substancja nawilżająca, dzięki czmu nie wywołuje żadnych podrażnień u osób o wrażliwych oczach. Obecnie to jeden z najpopularniejszych produktów na rynku, rekomendowany przez ekspertów. Poza tym zastosowanie hialuronianu sodu w płynie pielęgnacyjnym pomaga utrzymać wysokie nawilżenie soczewek, dzięki czemu są one wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Wysoka jakość płynu do soczewek LAIM-CARE wiąże się również z tym, że kwas hialuronowy pomaga stymulować regenerację komórek i ma działanie antybakteryjne. Płyn LAIM-CARE to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również dla soczewek hydrożelowo-silikonowych i kolorowych soczewek kontaktowych.

Delikatny i skuteczny płyn pielęgnacyjny

Płyn LAIM-CARE jest jednym z płynów, którego stosowanie do czyszczenia soczewek nie wymaga ich pocierania. Jednakże zalecamy pocieranie soczewek między palcami podczas czyszczenia, które zwiększa wydajność czyszczenia wszystkich płynów pielęgnacyjnych z wyjątkiem płynów na bazie nadtlenku wodoru. Do płynu dołączony jest antybakteryjny pojemniczek z jonami srebra, które zwiększają jego właściwości anytbakteryjne. Płynu LAIM-CARE można również używać z pojemnikami na soczewki bez jonów srebra. Pojemniczek powinien być regularnie wymieniany ze względów higienicznych, co najmniej raz na trzy miesiące.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w butelkach 50 ml i 150 ml. Płyn jest dostępny także w ekonomicznych zestawach 2x400 ml i 3x400 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Płyn Laim-Care musi zostać zużyty w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Właściwości
Producent: Schalcon
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 400 ml
Ważność: 16 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Konserwanty: Tak
Proponowane zestawy
Cena: 326.97 zł Oszczędność: 11.00 zł
Cena: 91.48 zł Oszczędność: 11.00 zł

Opinie

95%
227 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (7)

Czy masz jakieś pytanie?

Izolda Simon

Jaki jest dokładny skład tego płynu? Proszę, podawajcie skład przy wszystkich płynach do soczewek, bo alergie na różne składniki są w tej chwili powszechne.

Odpowiedź

info@alensa.pl

SKŁAD: Poliheksamety­lenobiguanid 0,0001%, Hialuronian sodu 0.025%, Mirapol A15, EDTA, Metyloxiran polymer.

Iza

Czy w składzie tego płynu jest kwas borowy?

Odpowiedź

info@alensa.pl

SKŁAD: Poliheksamety­lenobiguanid 0,0001%, Hialuronian sodu 0.025%, Mirapol A15, EDTA, Metyloxiran polymer.

Agata

Ten płyn so soczewek ma świetną butelkę! Nie widać tego na zdjęciach, ale ma takie wgłębienie na pojemnik na soczewki. Bardzo fajnie to wygląda :)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Bartek

Dobry i tani płyn do soczewek. Nic więcej nie trzeba :)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Mariusz

dobrze nawilżający płyn do soczewek i do tego fajnie się go aplikuje.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Kasia

Bardzo dobry płyn do soczewek, odpowienio nawilża. Ma też dobrze skonstruowaną butelkę i przez to nie wylewa się wszędzie do okoła jak ten poprzedni.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Gosia

Rewelacyjny płyn do soczewek w super cenie. Zamówiłam ten płyn do soczewek miesięcznych i już noszę prawie miesiąc, na noc je trzymam w tym płynie i są bardzo dobrze nawilżone. Pudełeczko jest gratis, super.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!