Płyn OPTI-FREE Express 355 ml

37.99zł 27.89zł
97% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 20.5. Stock day info: Today 20. maj Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 20. maj Wybierz parametry

Dostawa

dpd
1-2 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1-2 dni 9.99 zł
37.99zł 27.89zł
Darmowy upominek warty aż do 39.99zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

OPTI-FREE Express płyn do soczewek kontaktowych

OPTI-FREE Express jest wielofunkcyjnym płynem czyszczącym do soczewek kontaktowych, opracowanym przez firmę Alcon. Ten wysoce skuteczny płyn przeznaczony jest do dezynfekcji, czyszczenia, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki niemu Twoje soczewki będą komfortowe przez cały dzień.

Łatwo osiągnij maksymalną skuteczność

Przed pozostawieniem soczewek w płynie na noc, potrzyj soczewki o dłoń. Zwilż soczewkę płynem i delikatnie masuj opuszkami palców każdą stronę soczewki kontaktowej przez co najmniej 10 sekund.. Pomoże to zdezynfekować soczewki i usunąć osady. Po zakończeniu pocierania dokładnie przepłucz soczewki płynem OPTI-FREE Express. Możesz teraz przechowywać swoje soczewki przez noc w pojemniku ze świeżą, sterylną porcją płynu. Rano Twoje soczewki będą oczyszczone, zdezynfekowane i zregenerowane.

Pamiętaj, aby zawsze przestrzegać dobrych praktyk w zakresie pielęgnacji soczewek i utrzymywać w czystości również pojemnik na soczewki.

OPTI-FREE Express może być stosowany do 6 miesięcy po otwarciu. Nie należy zanieczyszczać płynu wewnątrz butelki poprzez dotykanie końcówki pojemnika.

OPTI-FREE Express jest również dostępny w opakowaniach: 120 ml, 2x355 ml, 3x 355 ml.

Właściwości

Producent: Alcon
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 355 ml
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 6 miesięcy
Konserwanty: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

97%
32 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Tomek

No jestem bardzo niezadowolony. Dzisiaj tj 26.04 przyszedł mi zamówimy płyn do soczewek w cenie 37.99zl a tu nagle widzę promocje na ten sam płyn za 20.89zl. Przewidujecie jakas rekompensatę? Pozdrawiam.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem w tej sprawie.

Łukasz

Witam, czy można ten płyn bezpośrednio zaaplikować na soczewkę znajdującą się już na oku? W przypadku gdyby ostrość widzenia w ciągu dnia zmalała czy nastąpiło zwyczajne "przesuszenie" oczu? Czy tylko i wyłącznie do pojemniczka go używać?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Płyn OPTI-FREE Express można bezpośrednio zaaplikować na soczewkę znajdującą się na oku. Jeżeli w trakcie noszenia soczewek kontaktowych wystąpi łagodne podrażnienie, dyskomfort lub niewyraźne widzenie, należy podać 1 lub 2 krople OPTI-FREE EXPRESS do oka a następnie dwu-trzykrotnie mrugnąć okiem. Zawsze należy stosować się do zaleceń lekarza oraz ulotek informacyjnych dołączonych do środków pielęgnacyjnych, jak również soczewek i pojemników.

Bolek

Jaka jest różnica między płynem Opti-Free Express a Replenish? Który jest lepszy na suche oczy?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dzień dobry, płyn pielęgnacyjny Optifree Express to płyn "no-rub", czyli przy jego stosowaniu nie ma potrzeby pocierać soczewek między palcami przed umieszczeniem ich w pojemniczku na soczewki wypełnionym płynem. Jednakże obydwa płyny do soczewek, zarówno Express, jak i Replenish skutecznie usuwają osad białkowy i pomagają w złagodzeniu syndromu suchego oka.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Inpost paczkomaty dpd