Płyn Oxysept 1 Step 300 ml

39.99zł
W magazynie
Uwaga! To płyn oksydacyjny! Postępuj zgodnie z instrukcją korzystania z niego!
Przybliżony dzień wysyłki czwartek 29.7. Dzisiaj Wybierz parametry

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
39.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Płyn oksydacyjny do soczewek kontaktowych Oxysept 1 Step

Oxysept 1 Step roztwór nadtlenku, który działa skutecznie na soczewki kontaktowe za pomocą neutralizujących tabletek. Płyn nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, z wyjątkiem kolorowych soczewek. Brud i osady można łatwo usunąć dzięki Oxysept. Płyn również nawilża soczewki, dzięki czemu są wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Oxysept 1 Step nie zawiera konserwantów i dlatego nadaje się dla użytkowników o wrażliwych oczach.

Aby zawsze zapewnić prawidłowe i bezpieczne stosowanie roztworu, należy użyć pojemnika i tabletek neutralizujących dostarczonych w opakowaniu i ściśle przestrzegać dołączonych instrukcji.

  

Uwaga:

  

     Nigdy nie stosuj roztworu nadtlenku bezpośrednio do oczu, ponieważ może to spowodować poważne obrażenia. Nie wkładaj soczewek, które miały kontakt z nie zneutralizowanym roztworem.   

  

     Nigdy nie używaj zwykłego pojemnika na soczewki z roztworem nadtlenku. Używaj tylko specjalnego pojemnika i tabletek neutralizujących dołączonych do roztworu.   

  

     Nigdy nigdy nie usuwaj soczewek ze specjalnego pojemnika przed zakończeniem procesu neutralizacji (co najmniej 6 godzin).   

  

     Nigdy nie przepełniaj pojemnika płynem. Nieszczelny i nie zneutralizowany płyn może przypadkowo zetknąć się z soczewkami lub palcami, powodując obrażenia.   

  

    To nie jest płyn uniwersalny. Ważne jest, aby zaczekać na całkowitą neutralizację (minimum 6 godzin), używając dołączonych tabletek i etui, podczas każdego czyszczenia soczewek kontaktowych roztworem Oxysept 1 Step, aby zapobiec uszkodzeniu oczu z powodu oparzeń. Używaj zgodnie z zaleceniami optyka.   

 

    Możesz być zainteresowany: roztworami nadtlenku wodoru i tym  

Właściwości
Producent: Amo
Rodzaj płynu: Oksydacyjne
Wielkość płynu: 300 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 2 miesiące
Konserwanty: Nie

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?