Płyn Refine One Step 360 ml

40.79zł
93% rekomendacji
Uwaga! To płyn oksydacyjny! Postępuj zgodnie z instrukcją korzystania z niego!
Przybliżony dzień wysyłki Wybierz parametry
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
40.79zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Refine One Step – płyn oksydacyjny do soczewek

Refine One Step to jednoetapowy płyn oksydacyjny od firmy CooperVision. Roztwór nadtlenku jest jednym z najbardziej skutecznych płynów czyszczących do miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki nadtlenkowi wodoru soczewki są optymalnie dezynfekowane, doskonale czyszczone oraz bardzo dobrze nawilżone.

Zero fosforanów i konserwantów

Refine One Step nie zawiera konserwantów i dlatego jest odpowiedni dla osób z wrażliwymi oczami lub z alergią.

Jak poprawnie stosować płyn okysacyjny do soczewek Refine One Step?

Płyn oksydacyjny należy zawsze zneutralizować , zanim stanie się bezpieczny dla oczu. Płyn Refine One Step zawiera 3% roztwór nadtlenku wodoru i jest dostarczany ze specjalnym etui do czyszczenia soczewek, które zawiera wbudowany platynowy neutralizator dysku. Zawsze MUSISZ korzystać z tego pojemnika !
Wystarczy umieścić soczewki w odpowiednich miejscach w pojemniku, a następnie napełnić pojemnik płynem aż do zaznaczonej linii. Umieść pojemnik w obudowie i bezpiecznie zamknij pokrywkę. Płyn zacznie sie pienić. Upewnij się, że pojemnik znajduje się w pozycji pionowej i że soczewki są całkowicie zanurzone. Pozwól soczewkom namoczyć przez co najmniej 6 godzin lub przez noc przed nałożeniem na oczy. Nie wstrząsaj pojemnikiem ani nie obracaj jej go góry nogami podczas procesu dezynfekcji. Po co najmniej 6 godzinach roztwór jest zneutralizowany, a soczewki są gotowe do użycia.
Jeśli soczewki są przechowywane w pojemniku przez dłużej niż 7 dni, wylej stary płyn i ponownie uruchom proces czyszczenia i neutralizacji świeżym płynem.

Uwaga

Nigdy nie stosuj roztworu nadtlenku bezpośrednio do oczu, ponieważ może to spowodować poważne obrażenia.

Nigdy nie należy używać zwykłego pojemnika na soczewki z roztworem nadtlenku. Używaj tylko dołączonego do płynu specjalnego pojemnika, który zawiera dysk neutralizujący.

Nigdy nie wyjmuj soczewek ze specjalnego pojemnika przed zakończeniem procesu neutralizacji (co najmniej 6 godzin).

Nigdy nie przepełniaj pojemnika roztworem. Przeciek i nie-zobojętniony roztwór może przypadkowo wejść w kontakt z soczewkami lub palcami, powodując obrażenia.

Ten płyn pielęgnacyjny nie jest płynem wielofunkcyjnym. Przed założeniem soczewek czyszczonych za pomocą tgo płynu, należy koniecznie odczekać przynajmniej 6 godz. w celu całkowitej neutralizacji płynu żeby nie doszło do uszkodzenia oczu w wyniku poparzenia. Prosimy o zastosowanie się do tego zalecenia lub do kontaktu ze specjalistą w celu uzyskania informacji jak prawidłowo stosować ten płyn. Zawsze należy zapoznać się z ulotką dołączoną do produktu.

Przechowywanie i użytkowanie

Zawsze przechowuj butelkę z płynem oksydacyjnym we wskazanej temperaturze, zazwyczaj w temperaturze pokojowej (około 25 ° C). Z płynu oksydacyjnego można korzystać przez 3 miesiące po otwarciu.

Rozmiary opakowań

Ten płyn jest również dostępny w opakowaniach 100 ml, 2x 360 ml i 3x 360 ml.

Właściwości - Płyn Refine One Step 360 ml

Producent: CooperVision
Rodzaj płynu: Oksydacyjne
Wielkość płynu: 360 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Konserwanty: Nie
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

93%
27 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?
Michał

Zwykłe płyny mnie podrażniają, a po tym wszystko jest w porządku. Ale zwykły płyn i tak mam, na sytuacje kiedy chcę zdjąć soczewki na chwilę a nie na noc.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Natalia

Zdecydowanie nie polecam. Po całonocnym moczeniu, przed założeniem musiałam płukać soczewki innym płynem bo nie dało się nosić soczewek. Musiałam wyrzucić bo był bezużyteczny.

Odpowiedź info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!