Płyn ReNu MultiPlus 360 ml

29.99zł
100% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 26.1. Stock day info: Tomorrow 26. styczeń Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

dpd
1-2 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1-2 dni 9.99 zł
29.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Płyn do soczewek ReNu MultiPlus

Płyn ReNu MultiPlus No Rub to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacyjny do czyszczenia, pielęgnacji, płukania i przechowywania soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MultiPlus No Rub jest odpowiedni do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Pomimo tego, iż ReNu Multilus ma oznaczenie NO RUB - BEZ POCIERANIA, zalecamy jednak aby każdorazowo podczas czyszczenia soczewek kontaktowych, pocierać soczewki między palcami lub dłońmi, co podnosi skuteczność usuwania zanieczyszczeń z powierzchni soczewek.

Płyn do soczewek ReNu MultiPlus zawiera w składzie substancje nawilżające specjalnie opracowane w celu usuwania złogów białkowych z powierzchni soczewek kontaktowych.

Wielkość opakowania

Płyn można również kupić w butelkach 60 ml, 120 ml i 240 ml. Płyn jest dostępny także w ekonomicznych zestawach 2x360 ml i 3x360 ml. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Właściwości

Producent: Bausch and Lomb
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 360 ml
Ważność: 16 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Konserwanty: Tak
Alternatywny
produkt
Bestseller

Płyn Gelone 360 ml

W magazynie
  • Płyn uniwersalny
  • Unikalny płyn z kawasem hialuronowym
  • Delikatny dla oczu
Cena: 22.49zł
Alternatywny
produkt

Opinie

100%
47 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Gosia

W pełni podzielam opinię Darka. 20 lat użytkuję i jestem zadowolona.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Darek

Używałem tego płynu chyba ze 20 lat i nadal go kupuję, bo jest sprawdzony. NIe mylić z wersją słabszą MPS, z którą kiedyś byłą afera. Ten jest silniejszy i nigdy nawet nie przecierałem soczewek palcem, zwyczajnie wrzucałem soczewki do tego płynu i nigdy przez 20 lat nie miałem problemów z oczami. Przeźroczysta butelka, która nie cieknie. Konkurencja może się jedynie uczyć bo u nich butelki albo ciekną albo płyny nie odbiałczają prawidłowo.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Inpost paczkomaty dpd