Twoje zamówienia wysyłamy natychmiast! Zalecamy jednak wcześniejsze złożenie zamówienia, ponieważ przewoźnicy mogą mieć opóźnienia w dostawie z powodu obecnej sytuacji.

Płyn SoloCare Aqua 4 x 360 ml

97.99zł
80%
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki czwartek 3.12. Wybierz parametry

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
dpd
2–3 dni 13.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
97.99zł
Darmowy upominek warty aż do 37.90zł, dla zamówień powyżej 250.00zł.

Płyn do soczewek kontaktowych SoloCare AQUA

Solocare AQUA to wielofunkcyjny płyn przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Skutecznie czyści soczewki bez konieczności ich pocierania. Płyn SoloCare Aqua wykorzystuje skuteczne, dobrze tolerowane składniki czyszczące, dlatego nadaje się też dla wrażliwych oczu. Pakiet zawiera cztery butelki płynu o pojemności 360 zł oraz cztery antybakteryjne pojemniki na soczewki kontaktowe.

Płyn SoloCare Aqua jest także dostępny w mniejszych opakowaniach.

Technologia nawilżania i system dezynfekcji

Unikalna technologia hydrolock utrzymuje soczewki kontaktowe w wilgotnym stanie i zapewnia większy komfort użytkownikom soczewek kontaktowych. Skuteczne składniki czyszczące niszczą szkodliwe mikroorganizmy. Każde opakowanie płynu Solocare AQUA zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki kontaktowe, który zapobiega przedostawaniu się bakterii oraz utrzymuje soczewki w czystości i świeżości.

Używanie

Soczewki można przechowywać na dwa sposoby. Pierwszy polega na pocieraniu soczewki w dłoni płynem. Dzięki metodzie pocierania soczewki można następnie przechowywać w pudełku z płynem przez zaledwie 5 minut i można bezpiecznie ponownie włożyć soczewki. Jednak najlepszym sposobem jest pozostawienie soczewek do namoczenia w płynie przez minimum 4 godziny. Najskuteczniejszym sposobem usunięcia zanieczyszczeń jest pocieranie soczewek. Płyn SoloCare Aqua należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Uwaga: Firma Alcon nie jest już właścicielem licencji na produkcję i dystrybucję SoloCare Aqua. Licencja jest obecnie w posiadaniu Menicon Holdings BV. Ta zmiana nie miała wpływu na jakość i właściwości chemiczne roztworu.

Właściwości
Producent: Menicon
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 4x360 ml
Ważność: 16 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące

Opinie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd