Proclear 1 Day (30 soczewek)

49.49zł
91% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 18.10. poniedziałek 18.10. poniedziałek 18.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Inne opakowania:

Proclear 1 Day (90 soczewek) 140.99zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
49.49zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki jednodniowe Proclear 1 Day

Jednodniowe soczewki kontaktowe Proclear 1 Day zostały wprowadzone na rynek w marcu 2009. Na rynku soczewek jednodniowych są dużym krokiem naprzód jeśli chodzi o jakość i komfort noszenia. Ten innowacyjny produkt firmy CooperVision jest doskonale tolerowany przez użytkowników i zapewnia całodzienny komfort noszenia.

Soczewki dostępne są również w opakowaniu 90 soczewek

Materiał a komfort noszenia soczewek

Jednodniowe soczewki kontaktowe Proclear 1 Day są wykonane ze specjalnego materiału, który zawiera syntetyczne cząsteczki fosforycholiny, substancji, która naturalnie występuje w błonie komórkowej komórek ludzkich i ma zdolność wiązania wody. Cząsteczki te przyciągają i wiążą wodę, co zapewnia odpowiednie nawilżenie soczewek i zapobiega osiadaniu nieczystości. Rozwiązanie to tzw. Technologia PC ma ogromny wpływ na wysoką jakość, komfort i higienę noszenia tych soczewek.

Soczewki kontaktowe Proclear 1 Day są również tak dobrze oceniane przez użytkowników, ponieważ ich krawędzie są przyjemnie zaokrąglone co minimalizuje ryzyko podrażnienia spojówki.

Świetne widzenie w różnych warunkach

Ze względu na asferyczny kształt przedniej powierzchni soczewki, soczewki kontaktowe Proclear 1 Day to produkt o najlepszych właściwościach optycznycyh na rynku. Niezależnie od warunków świetlnych, w tych soczewkach użytkownicy widzą bardzo dobrze.

Soczewki jednodniowe to najbardziej higieniczna forma noszenia soczewek, ponieważ żadne osady nie mają szans na osiedlenie się na powierzchni soczewek, które codziennie zmieniamy. Jest to szczególnie ważne dla alergików, a zwłaszcza osób uczulonych na kurz. Jedną parę soczewek nosimy tylko przez jeden dzień. Soczewki Proclear 1 Day nie są przeznaczone do noszenia ciągłego lub spania w soczewkach. Nie stracisz czasu na czyszczenie, ani pieniędzy na zakup płynów do soczewek jeżeli wybierzesz soczewki jednodniowe Proclear 1 Day.

Właściwości
Producent: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 30 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Przepuszczalność tlenu: 28 Dk/t
Zawartość wody: 60%
Przedział mocy: od -12.00 do +8.00
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Materiał soczewki: Omafilcon A
Nazwa produktu: Proclear 1 Day
Alternatywny
produkt
Bestseller

TopVue Daily (30 soczewek)

W magazynie
  • Filtr UV
  • Cienkie, niedrażniące krawędzie
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Cena: 38.99zł
Alternatywny
produkt

Opinie

91%
75 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (6)

Czy masz jakieś pytanie?

Magdalena Górska

czy te soczewki są układane przypadkowo i za każdym razem trzeba sprawdzać czy dobrą stroną zakładamy?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki są ułożone w blistrze właściwą stroną, przed założeniem warto się jednak upewnić i sprwadzić stronę.

Niektóre soczewki są wyposażone w laserowo wygrawerowane litery lub cyfr, które umożliwiają sprawdzenie, czy jest odwrócona „na drugą stronę“.

Jeśli jednak soczewka nie jest oznaczona lub po prostu tego nie widać, można sprawdzić kształt soczewki, umieszczając ją na czubku palca. Kształt powinien być gładki, z krawędziami skierowanymi do góry, jak połowa kulki. Gdy krawędzie są skierowane na zewnątrz, podobnie jak krawędź miski, soczewka jest na wylot i musi zostać odwrócona.

Małgosia

Bardzo dobre soczewki, kupiłam na próbę jedno opakowanie i są świetne. Wygodne, nie czuć ich wcale a oko jest nawilżone. Chętnie po nie wracam. No i ta cena :)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Iwona Gieniusz

Serdecznie polecam soczewki MyDay. Testuję je od kilku tygodni. Komfort noszenia , każdego dnia nowa para soczewek. Na samym początku zanim oczy się przyzwyczaiły do nowych soczewek czułam duży dyskomfort. Po pewnym czasie noszenia mogę powiedzieć że są idealne. Dużo tańsze od soczewek które do tej pory nosiłam. Zachęcam do zakupu i przetestowania.

Iwona

Serdecznie polecam soczewki MyDay. Testuję je od kilku tygodni i jestem coraz bardziej z nich zadowolona. Duży komfort noszenia , każdego dnia nowa para soczewek.

Kamil

Soczewek coopervision proclear 1 day nie zamienię na inne, spędzam mnóstwo czasu przy komputerze i w biurze, oczy nie pieką, soczewki nie podrażniają.

Jadzia

Soczewki jednodniowe Proclear są bardzo komfortowe i są w bardzo dobrej cenie jak na soczewki jednorazowe. Cieszę się bardzo, że odkryłam tę stronę z soczewkami online.